Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az I-Doser nevű...

Mit gondoltok az I-Doser nevű tudatmódosító programról?

Figyelt kérdés

Most próbáltam ki először. Vagy 30 perce keltem fel tök álmosan, beröffentettem a French Roast koffeinszimuláló hangot benne, 5 percig amíg tartott fura bizsergést éreztem, majd amikor vége lett azt vettem észre, hogy tökre fel vagyok dobódva, mintha már nem is reggel lenne.


Nektek bejött? Milyen hangokat próbáltatok még ki benne?


2010. dec. 30. 08:08
 1/9 anonim válasza:

Próbáltam de nekem nem jött be.

Milyen fülessel hallgattad?

Próbáltam a kemény drogot is.....

Ha kell az összes anyag írj rám......

2010. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Logitech, de nem fül, hanem fejhallgatóval, tehán amin "bogyó" helyett két nagyobb tárcsa van, ami teljesen betakarja a füled.


Majd megnézem, hogy rendes fülhallgatóval is megy-e.


Én torrentről töltöttem le egy 150 megás csomagot és van benne jópár drog, azt írják, hogy mindegyik benne van amiket meg lehet vásárolni az oldalukon.

2010. dec. 30. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én valami vidámságot okozó dosert próbáltam ki régebben. Volt valami hatása, de nem sok (oda is volt írva, hogy gyenge). Kicsit éreztem közben, hogy röhögnöm kell, meg utána is röhögős kedvemben voltam. :) Egyébként én "bogyós" fülhallgatóval próbáltam, és szerintem működött.
2010. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hatásmechanizmushoz nem elég a "bogyós" fülhallgató, hanem "fejhallgató" kell. Ugyanis nem csak a hanghatás, hanem a hang által kiváltott rezonancia az amely a hatást kiváltja a dózisból, ehhez pedig nem elegendő a fülbe dugható bogyó, hanem normális fejhallgató kell hozzá.
2010. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Eszerint a téma szerint a fülhallgató is működik, nemcsak a fej, sőt a szavazásokból ítélve több embernek jött be a fülhallgató.


Csak az számít, hogy sztereó legyen, mert a monó semmit sem ér.

2010. dec. 30. 08:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Eeeezzz nagy volt! XDDD


Kipróbáltam az Alkohol-effektus generálót. 35 percig tartott de végigvártam. Mindenféle zúgás hang hallattszott közben, egyszer mintha halkan hallani véltem volna valami lassú 80-as évekbeli rock zene keverve Dél-Amerikai indián zenével zenét, de lehet, hogy hallucináltam.


Aztán véget ért, és most tök olyan, mintha be lennék b*szva. Teljesen olyan XDD


Kimentem a konyhába, anyám első kérdése "Ittál?" XDDDDD

2010. dec. 30. 18:02
 7/9 anonim válasza:

Öcsémmel próbáltuk de nem volt sok hatása, sajnos nincs komolyabb fej hallgatóm mert hülye fejemmel anno eladtam a sony wifis fejhallgatóm amit bánok.

Így csak egy philips fülesem van.

Még annyit hogy minden hang hatás alatt van egy "hóesés" ez nálatok is így van vagy az én toplapom hangkártyája generálja? Más zene alatt nincs ilyen.

Nekem is a 150 megás cucc van az ncore-ról.

2010. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy van, hogy ugye van az az alap zúgás hang, azt én inkább nem hóesésnek nevezném, arra hasonlít amikor a TV-n nincs adás és "hangyás a kép".


Na az a lényeg, hogy úgy kell csinálni, hogy amikor megy a dózis akkor becsukott szemmel fekszel, vagy kényelmesen hátradőlve ülsz, próbálsz nem mozogni, és legfőképp próbálsz nem gondolkodni semmin, csak arra a zúgó hangra figyelni. De arra se görcsösen. Legyél ellazulva, és halld, hogy jön a zúgás, de ne gondolj a zúgás mellett időnként felhallatszó más hangokra.


Ugyanis úgy működik a program, hogy arra az alap zúgó hangra keveri rá az agyhullám módosító frekvenciákat, és attól változik meg a tudatod. De ehhez nem azokra a hangokra kell koncentrálnod, azok csak "besettenkednek az agyadba a zúgást meglovagolva", hanem csak a zúgásra.

2010. dec. 31. 15:20
 9/9 anonim válasza:

Kösz!

Így már máshogy állok majd hozzá.

Ezt ki is próbálom.

2011. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!