Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem egy jó könyvet?

Ajánlanátok nekem egy jó könyvet?

Figyelt kérdés

nem nagyon vagyok az az olvasgatós típus,de ezen szeretnék változtatni.eddig mindig csak újságot,meg magazinokat olvastam,de most már jöhetne vmi nehezebb is:)vmi jó kis izgalmas regényt keresek,lehetőleg fiatalokról szóljon,az se baj,ha kicsit idősebbek,fontos hogy romantikus legyen,vagy vmilyen szerelmi szál legyen benne,persze ne csöpögjön,mint a csap:)és legyen elgondolkodtató is,tehát nem egy uncsi tini regényt keresek.

ötletek?


2011. jan. 14. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Immanuel Kant: A tiszta ész kritikája
2011. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak viccelek. Friedrich Nietzsche: Im-ígyen szóla Zarathustra. :DDD
2011. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anno nem hittem volna, hogy fog ilyesmi érdekelni, vagy azt, hogy több 100 oldalakat elolvasok. Ezen a Harry Potter első kötete változtatott lényegesen, mert elvittem öcsémet az első részre a moziba és azóta függő vagyok.

De gondolom nem ilyen válaszban reménykedtél, hiszen ez a regénysorozat nem újdonság.

A Twilightot szobatársam imádta (ő is elolvasta az összes Harryt).


24/L

2011. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

hát se a harry pottert,se a tvájlájtot nem szeretem nagyon,bocsi.de azért köszi:)

2011. jan. 14. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Én írtam a Harryt.

Amit még nagyon szeretek, az Szabó Magda: Abigél.

2011. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jodi Picoult: Tizenkilenc Perc
2011. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

suzanne collins: az éhezők viadala

mellékelek egy rövid leírást:

Észak-Amerika romjain ma Panem országa, a ragyogó Kapitólium és a tizenkét távoli körzet fekszik. A Kapitólium kegyetlenül bánik Panem lakóival: minden évben, minden körzetből kisorsolnak egy-egy tizenkét és tizennyolc év közötti fiút és lányt, akiknek részt kell venniük Az Éhezők Viadalán. Az életre-halálra zajló küzdelmet élőben közvetíti a tévé. A tizenhat éves Katniss Everdeen egyedül él a húgával és az anyjával a Tizenkettedik Körzetben. Amikor a húgát kisorsolják, Katniss önként jelentkezik helyette a Viadalra, ez pedig felér egy halálos ítélettel. De Katniss már nem először néz farkasszemet a halállal - számára a túlélés a mindennapok része. Ha győzni akar, olyan döntéseket kell hoznia, ahol az életösztön szembe kerül az emberséggel, az élet pedig a szerelemmel.

2011. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Virágot Algernonnak - Daniel Keyes

paulo coelho - veronika meg akar halni

mindkettőről a közvetlen környezetemből is csak pozitív véleményt kaptam, minden korosztályból

jó szorakozást

2011. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szilvási Lajos - Egymás szemében

Méhes György - Orsolya

Merle - Üvegfal mögött


Amúgy velem az olvasást Szabó Magda könyvei szerettették meg, pl. az Abigél, Freskó, Az őz, Az ajtó.

2011. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!