Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyenkor hol vannak a kidobók?...

Ilyenkor hol vannak a kidobók? (mai West Balkán-os tragédia)

Figyelt kérdés

Amikor valakit fenyíteni kell (sokszor ok nélkül), akkor nagyon erősek és gyorsak, ebben az esetben nem kellett volna valamit tenniük?

(Hozzáteszem, hogy soha nem voltam az említett helyen, nem ismerem az ottani biztonságiakat, de feltételezem, hogy ott sem különbek, mint máshol)


2011. jan. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kellett volna annyi embert bezsúfolni oda, ha jól tudom, a hely kapacitásánál jóval többen voltak bent. A bevétel dominált.

Remélem a klub tulajdonosait és a szervezőket is sittre vágják.

Azt meg remélem hamarosan megtudjuk, hogy pontosan mi történt, volt-e késelés, mitől tört ki a pánikhangulat, miért kellett meghalnia három fiatalnak és sérültek meg többen.

2011. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
35%
Én azt olvastam egy szemtanúi bejegyzésben, hogy a tezsvírek késsel törtek utat maguknak. A rendőrség meg cáfolja a késelést. Nem tudom kinek van igaza. Nem voltam ott.
2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem tudom, de pont egy olyan kép volt az oldalon, hogy ott volt a 3 fekete zsák, nagyon sajnálom azt a 3 lányt :(
2011. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
100%
Ha többezer ember megindul egy szűk helyen, akkor az a néhány biztonsági őr nem nagyon tud mit tenni. A probléma itt azzal van, hogy ennyi embert egyáltalán beengedtek, de az is minden bizonnyal felsőbb utasításra történt, nem a biztonságiak magánakciója volt.
2011. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
100%

nekem a legjobb barátaim közül voltak ott páran és ők mondták (tudom így már senki sem fog hinni nekem...) hogy 100% a késelés. meg ez terjeda média meg mondja hogy áá neem hanem csak a tömeg tolongása miatt... aha de valamiért el kellett kezdenie a tömegnek kifele tolongania.... na midnegy.

olvassátok el ezt ő ott volt: [link]

2011. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim válasza:
85%
Senki nem tudja az áldozatok nevét?
2011. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem a média terjeszti, hogy nem volt késelés, hanem a rendőrség.
2011. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
100%
Kadosa Kinga az egyik ő tuti :'(
2011. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim válasza:
100%

Kadosa Kinga és Csikós Emese nevét olvashatjátok a fb egy "klubjának" üzenőfalán. egyértelmű, hogy a cenzúra miatt terjesztik, hogy nem volt késelés, az igazság azonban az, hogy mi, akik nem voltunk ott ezt nem tudhatjuk biztosan. nagyon sokan állítják, hogy igenis késelés volt, és én személy szerint ezt el is hiszem, mert nem 1 ember látta a lányokat, az elkövetőket.

budapest kezd "remek" hellyé válni, ahol többet ér a kib@szott pénz, mint az emberek élete. mert az is biztos, hogy a 18+ nem volt betartva, mivel a két lányzó is csak 17 volt, nem is beszélve a 14-15 évesekről -akiknek azért a szüleivel is leülnék beszélgetni. megfelelő biztonsági intézkedések mellett elő sem fordulhatott volna, hogy szúró/vágó eszközt vigyenek be egy szórakozóhelyre, de ugye ez sem helyes módon zajlott, arról nem is beszélve, hogy 3X annyian voltak a szórakozóhelyen, mint amennyit az elbír...GRATULÁLOK!

2011. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
100%
Én ott voltam. Az egyik lányt mellettünk vitték el... :( Iszonyatos volt, részvétem a hozzátartozóknak és a barátoknak. Az egyik barátomat is megtalálták késsel, de neki volt esélye ellenük... Úgyhogy őt "csak" a karján vágták meg.
2011. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!