Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltál már 3000fős buliban?...

Voltál már 3000fős buliban? Na, nem 800ft volt a belépő, hanem 4000ft. és 3000 férőhelyes volt a hely. Nem bántásból, de tényleg miért megy az ember olyan helyre ahova már a bejáratnál "nem fér be"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem voltam még (ha rajtam múlik, nem is leszek).


Talán azért megy, mert lehet azt élvezi ha összenyomják. Vagy csak mert idióta, esetleg már annyira ki van ütve, hogy azt se tudja hova megy.

2011. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy mert kinézik a társaságból, ha nem követi a többi birkát. Vagy mert ez a trendi.
2011. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem voltam, szerintem nem is leszek. De elég nyomorékat, akik eddig eddig válaszoltak itt. Persze, élvezik ha összenyomják őket -.- Azért megy egy ember ilyen buliba, mert valószínű az a buli, dj jó, és ha sok ember megy rá, annál nagyobb a buli és a party hangulat. Ha meg már a bejáratnál nagy a sor, azért senki sem fog hazamenni partycuccba belöltözve, aki mégis az h..lye!

Akik meg ezt nem tudják felfogni, csak forumokon irogatni és oltogatni más szórakozni kívánó embert, arról megvan a véleményem (nem rád vonatkozik kérdező).

2011. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
örülök, hogy értitek mire gondolok.én már 30vagyok, és 10 éve biztos járok bulizni (már persze egyre ritkábban).de ha az ember megválogatja hova megy , valószínű nem éri meglepetés.és amikor még anyuék pénzéből mentem bulizni, akkor is inkább ritkábban mentem, de "nívósabb" helyekre.és bizony volt, hogy kiálltunk a sorból, mert 1óra sorban állás után, a hülye is tudja mi van odebenn, és aki továbbra is be vágyik az hülye is.
2011. jan. 20. 13:07
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, mert ahova 3000ember befér, ott nem egy bejárat van.min.5.
2011. jan. 20. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék haza, ha egyszer már rászántam magam, felöltöztem és elmentem. Vagyis igazából ilyen bulira én se mennék el, mert nem szeretem a nagy tömeget, de van aki igen.
2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Végül is, ahogy elnéztem jó buli volt, a party hangulat is megvolt. Aki nem volt hülye, azt megtaposták kicsit (egy-kettőt agyontapostak/szúrtak), aztán órákat társalogtak kint éjszaka egy szál trikóban.


Szerintem senki sem "oltogatott" senkit. A kérdező kérte a véleményünket, mi meg leírtuk. Máskor drága, olvasd el a kérdést, majd értelmezd és utána nyomorékozz. Csak gratulálni tudok. :)


Végezetül nekem nincs bajom az ilyen bulikkal. Én nem veszek részt rajtuk és kész (nálam kicsit nyugodtabb a szórakozás). De ha valaki elmegy és látja, hogy ebből hering party lesz, és mégis bemegy, az utána ne sírjon, ha egy kicsit megtapossák.

2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

12:59-esnek ment.

2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13:18 De ha nem olyan helyre lett volna tervezve ez a buli, ahova csak negyedannyian férnek be, akkor bizony jó buli lett volna. Ne 1 rossz példával akard itt az igazad állítani, mert több olyan buli volt, ami jól sikerült, mint amennyi a West Balkánhoz hasonlóan.


Mellesleg senki sem kíváncsi rá, h te hogy szórakozod, olvasd el a kérdést és érdelmezd -.-

2011. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Itt most erről az esetről van szó. Senki sem mondta, hogy nem lehetett volna jó buli ha több a hely.


Nem állítottam az igazam, csak leírtam a tényeket és a véleményem.


Sajnálom, hogy nem szánsz több időt az értelmezésre, hanem inkább még kötekedsz. Részemről vége.


"xy"

2011. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!