Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A kérdés füst géppel kapcsolat...

Wolly62 kérdése:

A kérdés füst géppel kapcsolatos volt és van is füstgépem de néhány alkalom után benyögik az unalmast és elromlik a szivattyu a készülékben?

Figyelt kérdés
Errekellene megoldás hogy miért romlik el /gyári van tervezési vagy direk ijen, hogy folyton vásároljuk két használat után a szivattyut 4500/9000ft darab áron plusz szerekési költség ez nálam nem gond én is kicserélem ha kel (de már anyiszor cseréltem hogy már töb komplet gépet tudtam volveni az árábol). kérdés 1: mitlehetne csinálni hjogy végled megoldodjon a probléma kérdés 2. auto abblakmoso szivattyuval medoldhato lenne a dolog? kérdés 3. mekkora nyomást ad az füstgép szivattyuja és mekkorát az ablakmoso szivattú . Hogy nelöjjönk tul a célon mert különben füt helyet olalyy tocsa keletkezne a szoba közepén .
2011. febr. 24. 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!