Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valóvilág! Kit tartasz esélyes...

Valóvilág! Kit tartasz esélyesnek a döntőre?

Figyelt kérdés
Én Alekoszt,Évát és Bécit. DE Alek fog nyerni
2011. febr. 24. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket, akiket te írtál.
2011. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is ezeket, szerintem Béci fog nyerni. Szerintem őt többen szeretik, mert normális, nem beszél rondán a nőkkel, nem csak iszik egész nap és a feladatokban is részt vesz.
2011. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Thurston ***** válasza:
100%

"Szerintem őt többen szeretik, mert normális, nem beszél rondán a nőkkel, nem csak iszik egész nap és a feladatokban is részt vesz."


Aha, tehát te jobban szereted.


Amúgy ja, szerintem is ez a hármas a legesélyesebb. Fogalmam sincs ki nyerne.

2011. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
igen, én jobban szeretem és még sokan mások is
2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thurston ***** válasza:
100%

Mintha nem lett volna érthető elsőre. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy elég nagy hülyeség a saját objektív értékrended szerint általános következtetést levonni.


Ennyi erővel mondhatnám, hogy Alekoszt márpedig több emebr szereti, mert nem hirdeti a bűzösét a fosprimitív dalszövegeiben, illetve nem fényképezteti magát krvakemény módon fegyverrel. Nyilván érted.

2011. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a kérdező az én véleményemet kérdezte, nem a tényeket. És az én véleményen ez. A tiéd meg más, ennyi.
2011. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bumbi02 ***** válasza:
valószinüleg Béci, Éva, Alekosz, kb ilyen sorrendbe lesznek, mivel Alekosz nem eladható, van egy dumája, de azon kivül semmi, nem tudnak vele semmit se kezdeni, Éva majd részt vesz egykét fotózáson talán, Béci meg szerintem kb mint Majka...
2011. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!