Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tinédzserek! Nektek hogy...

Tinédzserek! Nektek hogy telik a nyári szünet?

Figyelt kérdés
15 vagyok és még nem igazán tudom, h mit csinálok majd a szünetben. Elvileg megyek 2 hétre Angliába nyelvet tanulni, nagyon szeretnék, de még nem biztos. Valószínűleg egy hétre megyünk családilag is valahova. De más... Hát, nem nagyon tudom még előre. Szeretnék nyári munkát vállalni, de vmi normálisat, nem pénztárosat meg rakodósat, mondjuk bébiszitterelést, vagy vmi ilyesmi, és szeretnék vmi táborba is menni. Javaslatok? És még mit csinálhatnék a szünetben? Szeretném elfoglalni magam. (Anyukám egyébként végig itthon lesz, mert tanár.)
2011. márc. 18. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Horvátba megyünk Omišba. Ezen kívül megyek 1 hétre Szarvasra kajak-kenu táborba.

12/f

2011. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, ott már én is voltam 3szor :D
2011. márc. 18. 18:00
 3/5 valakiakitnemismersz ***** válasza:
de szeretnék gazdag lenni. én metalfesztre megyek de már 1 éve gyűjtök. 14/f
2011. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vok. Mármint Omišban jártál 3-szor vagy Szarvason? Én Omišba életembe először mék, Szarvasra másodszor
2011. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Omisban!
2011. márc. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!