Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok Közt összes utolsó...

A Barátok Közt összes utolsó részében, a nyári szünet előtt mi volt? Az összes évben.

Figyelt kérdés
Tehát a barátok köztben 1998-tól 2011-ig a nyári szünet előtt mi volt? Valaki tudna linket adni? Vagy elmondani? De mind a 3 szál érdekelne. Köszönöm a normális válaszokat,aki nem normális,az ne írjon,mert azonnal jelentem a moderátornak. :)
2011. aug. 23. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

2011


Kingát leüti Gabriella, kórházba kerül, emlékezetkiesése van. Szabolcs pórul jár.

Júlia és Attila csókolóznak.

Miklós és Balázs az épület alá szorul.


2010


Zsolt le akarja lőni Gézát.

Miklós elrabolja Timikét.

Vanda eljátssza, hogy terhes, Szabival veszekednek.


2009


Miklós lelövi Klaudiát.

Megérkezik Linda.

Kingát elrabolják.

2011. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. :) Gondolkodtam is hogy felteszek egy ilyen kérdést, de megelőztél. :)
2011. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Eddig rendben is van... de annyi volt még! Zsoltra ráomlik a bánya,Miklós jég alá szorul, Tilda vagy ki leesik valami liftben vagy nem tom ... Miklóst meglövik...csak sorban kéne (Botondot ledobja Zsolt az erkélyről...)
2011. aug. 26. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a Miklós kemény veterán!! XD Jég alá szorult,meglőtték,ráomlott egy épület... xD ÉS TÚLÉLTE! XD
2011. aug. 26. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb Chuck Norrisnál is!
2012. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!