Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell táncolni egy...

Hogyan kell táncolni egy diszkóban?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először életemben diszkóba,és hát hogy őszinte legyek,nem igazán várom.Hogyan kell ott táncolni?Félek,hogy beégek,mert tök béna leszek.És ha netán rám akaszkodik egy részeg pali(vagy józan),hogyan rázzam le finoman??
2011. márc. 25. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

én már sok csajt felszedtem a táncommal. és nem próbálok gondolkozni rajta csak mozgok a zenére semmi xtra

de ha gondolod utánozd le ezt http://www.youtube.com/watch?v=QnJQuTjo6ro&feature=related

2011. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki kupiba megy ne csodálkozzon ha megb*sszák.

Ugyanez vonatkozik a discora is.


Vonaglani kell, akár egy kiehezett lotyo és sikered lesz.

2011. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Hát figyelj .. az sztem ha szeretsz bulizni akkor jön az magától.. nehéz ezt leírni érezd át a zenét ..

De neten megnézhetsz pár bulis videót.. Ha valaki rádkattan egyszerűen ott hagyod árébb mész elküldöd stb..

2011. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem azért megyek,hogy pasizzak,sőt!Pont ezt akarom elkerülni.Csak megígértem egyik ismerősömnek,hogy elmegyek vele,és muszáj,pedig semmi kedvem sincs.Házibulikban,meg koncerteken tök máshogy szoktam táncolni,mint ahogy egy diszkóban kell szerintem,ezért kérdezem.
2011. márc. 25. 15:02
 6/16 Panda Péter ***** válasza:
65%

beállsz a tömegbe, megnézed a körülötted állok milyen idióta mozgásokat csinálnak, és lemásolod (direkt nem mondom hogy tánc, mert az ilyen helyeken szvsz nem táncolás meg és ami szól, az nem zene). ha rád akaszkodik valaki, leordítod a fejét, ha ez nem elég, akkor ágyékon vágod/rúgod. valószínűleg a hangerő és a tömeg miatt a finomabb módszerek hatástalanok.

remélem segítettem :D

2011. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:DD
2011. márc. 25. 15:04
 8/16 anonim válasza:
Ha nincs kedved akkor ne táncolj. :) Nem kötelezhet rá senki sem. :) Ha meg valaki nem ért a szép szóból akkor legfeljebb tökönrúgod :D
2011. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
panda péter még soha se volt igazi partiba. verekedni rugdosódni nem szabad!!!! az meg hogy mi a zene az magán vélemény
2011. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Panda Péter ***** válasza:
76%

már ne haragudj, de ha egy buliban lennék lányként (ahova mellesleg el sem akartam menni) és valami részeg kretén elkezdene taperolni, olyat lezörgetnék neki, hogy összeesik, és nem igazán hatna meg, ha kivisznek.

[OFF]a zenei rész jogos, ízlések és pofonok, de én az akusztikus zenére mondom, hogy zene, amit nem csak gépekkel kevernek ki, hanem hangszerek szólnak benne, és módosítatlan az ének.[\OFF]

2011. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!