Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon béna vagyok a diszkóban...

Nagyon béna vagyok a diszkóban, nem tudok táncolni és nevetséges vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy sosem voltam diszkóba járós típus. Vagyis ha el is mentem, nem táncoltam. Valahogy nem vagyok olyan bátor, hogy megtegyem. Mostanában egyszer-kétszer elrángattak barátnők és mind nagyon jól táncolnak, valahogy jön ez nekik magától. Én meg próbálok vegyülni, kicsit mozogni, de valahogy irtó béna, ezt érzem is magamon. Nagyon rázni magam vagy kezeket mozgatni vagy bármi extra nem is merek, tőlem annyira idegen. :( Nem jön ösztönösen. Pedig szeretnék én is táncolni, mint a többi velem egykorú. (Nem profi táncoslányként mozogni, csak úgy normálisan, hogy ne nézzenek ki onnan) De így is csak beégek. Ennek ösztönösen jönnie kellene, ahogy érzem a zenét, de én csak bénázok. Emiatt nem is merek már menni bulizni, pedig szeretnék néha. Mit tanácsoltok? Hülyeségeket légyszi ne írjatok! 19/L
2011. szept. 4. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először otthon gyakorolj,csak lötyögj a zenére,aztán ha bemelegszel egy jó számra,akkor már intenzívebben csinálhatod.Próbálhatod tükör előtt is.

Ha egy szórakozóhelyen vagy,ne arra gondolj,hogy biztos mindenki néz,mert ha eltalálod a ritmust,nem csápolsz össze vissza és ütöd le a közeledben táncolókat,akkor beleolvadsz tömegbe és senkinek nem fog feltűnni.

De én azt gyanítom,hogy jól táncolsz,csak nagyon félénk vagy ilyen téren és gátlásos :) Szóval csak bátran!

2011. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon bíztató volt,amiket írtál. Megy is a zöld kezecske.
2011. szept. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!