Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyáron 1-2 hétre, egy új...

Nyáron 1-2 hétre, egy új társaságba fogok bekerülni. Milyen programokat dobhatnék fel ötletnek?

Figyelt kérdés
Lent leszek barátoméknál 1-2 hétig. Én 18 vagyok, Ő, és a barátai fiatalabbak nálam 1-2 évvel. Mondjuk ez nem is olyan fontos. :D A kommunikációval semmmi gond nem lesz. Csak, hogy milyen ötleteket dobhatnék fel, hogy miket csinálhatnánk, és hogy mennyire viselkedhetnék "merészebben", és hogyan. :)
2011. márc. 27. 13:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz ha teljesen természetesen viselkedsz:) Bemutatkozás elő közös röhögés aztán egyre tovább mentek:D és jééé barátok vagytok és hát ugye a barátok előtt meg minden hülyeség megengedett:D A röhögés meg garantált:D De mondjuk jó lenne azt tudni hogy programnak pl mikorra? Estére? Délutánra? :) Ha estére akkor party:D Vagy csak egy jó kis film:D Ami lehet egy jó kis vígjáték:D vagy ha jobb idő lesz akkor kimenni egy jó kis erdős helyre aztán tábortűz sütögetés stb. Délutánra is van egypár: Kimenni bringázni a városba vagy messzebb esetleg ilyenkor ha este nem szeretnétek mi el szoktunk menni egy ilyen kihalt városba egy házba körülnézni:D vagy szimplán sétálunk egyet:D Lemegyünk a Balatonhoz aztán kiülünk a stégre aztán megvitatjuk az élet nagy dolgait stb. Szoktunk azt ilyen beszélgetések mellé venni citromos Gössert mert azt még a csajok is megisszák és mert üdítő:D és finom:D kb. ennyi:)
2011. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nagyon tetszik, köszönöm a választ! :P
2011. márc. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!