Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinttek mi a jobb egy atom...

Szerinttek mi a jobb egy atom jó házibuli, vagy pedig egy iszogatós sátrazás kb olyan 10en fiúk lányok?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz mind kettő, és nem tudom eldönteni melyikre mennyek. :/


15L


2011. márc. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Iszogatós sátrazás. Én jobban szeretem az ilyen dumálós, lazulós, nyugis dolgokat, de nyilván ez mindenkinek más.

20/L

2011. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt honnan tudod előre, hogy atomjó házibuli lesz? Én egyébként a résztvevők személye alapján döntenék. Ahova azok mennek akikkel szívesebben lennék azt választanám.
2011. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a társaság lesz. az a 10 ember aki jön sátrazni, az megy a buliba is.

És a Buli azétz lesz atomjó, mert ezzel a 70-75fős társaságal, már ez lesz a 4. közös bulink együtt, és eddig mind1ik orbiális volt. :) az elözőn csak 4x jöttek ki a zsaruk. :D és a mentő is meglátogatott minket. :/ :D

szóval tudunk partyzni. :))

2011. márc. 29. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

És 15 évesen ezzel büszkélkedsz és erre vered magad...

*taps* :)

2011. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem miattam voltak kin se a rendörök se a mentők.. a társaság nagyja normális, de mindig van 1-2 ember aki túlzásba viszi a dolgokat.
2011. márc. 29. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!