Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki, ha kiraksz vmit FBra,...

Ciki, ha kiraksz vmit FBra, amit viccesnek tartasz és senki nem lájkolja, vagy fűz hozzá megjegyzést?

Figyelt kérdés
egy barátnőm szerint tök ciki, és ha pár óráig senki sem reagál, akkor le is szedi, mert mit fognak róla gondolni, hogy azt hitte vicces, pedig mindenki közben tuti hülyének nézte. Szerintem meg attól még lehet vicces, amit kiírtam, és attól, hogy mások nem "értékelik" még kinn hagyom. te melyikünkhöz hasonlítasz ilyen téren?
2011. ápr. 9. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

"Pszichológusok szerint az oldal káros hatással lehet a gyenge önértékeléssel rendelkező tizenévesekre, amikor ismerőseik pozitív élményeiről és népszerűségéről értesülnek."


Az a baj a mai modern korral, hogy annyira az interneten élitek ki magatokat, hogy a valóságban már nem is tudtok létezni. Kit érdekel, hogy ki lájkolja és ki nem. Ez nem szabadna, hogy kérdés legyen. A barátnődnek tényleg komoly önértékelési zavarai vannak.

2011. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, ha nem lájoklja senki, attól nekem még tetszik, és az én üzifalamon van, mert nekem tetszik. Ennyi. A barátnődnek meg orvosi segítség kell.
2011. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is olyan vagyok, mint a barátnőd, de én már kb 20 perc után leveszem. :S

Nem tehetek róla, ilyen vagyok.

15/f

2011. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PONYlow válasza:
Hogy lenne már ciki.. atyaég.. ezért nincs facebookom.. sok nyomoréknak kiszivja azt a maradék IQját is.
2012. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mar h lenne ciki? Egyaltalan nem. most attol meg Te tarthatod viccesnek, sot en neha viccesnek talalok postot de nem lajkolom, mert tudom h nehany ismerosom nem lajkgyujtesbol teszi ki a falra .En sem.Plusz van akk nem is minden nap nezi a hirfolyamot vagy celiranyosan a szamara fontos emberek adatlapjara nez ra.Igy aztan velem is megesik h egy ket hettel ezelotti postomat tartjak viccesnek vagy en tartom vki kepet egy het utan viccesnek , mert esstleg elotte nem lattam.Szal no para!!!!!!!
2012. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van úgy, hogy valami roh*dt vicces, de nem lájkolom, mert tököm ki van ettől a lájkoholizmustól. Egyébként egyáltalán nem ciki.
2013. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!