Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová lettek a normális animése...

Hová lettek a normális animések? Lenn bővebben

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem az animék világát 13éves voltam. Mára már 18 vagyok és a velem egy korosztályúak mind eltűntek, akik úgyszintén szerették ezt a műfajt.

Természetesen tudom, hogy nagyon sokan kinőnek belőle, mégis, vannak még valahol, akik szeretik ezt a műfajt?


Akik szerették, de mára már nem eltudnák mondani, hogy mi változott?

Köszönöm:)


2011. ápr. 16. 10:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A Fangörlök a legveszélyesebbek sok ismerősöm szerint, és tényleg miattuk kerülik ezt a műfajt. Persze hallottam már rengeteg kifogást. Hiába osztanám meg véleményem, azt kapom vissza, "jaajj de cukker" stb. Én ebből mára kinőttem :)


Azok viszont szerencsések, akiknek tényleg értelmes barátai vannak és komolyabban megtudják beszélni a történteket, persze mindegyiket másképp (történettől függően)

2011. ápr. 18. 16:22
 12/14 anonim válasza:

Nos én még ebbe " fangirl" korosztályba tartozom ,és vannak ismerőseim akik tényleg tipikusan ebbe a csoportba tartoznak ,mert csak olyanokat néznek amik "jajj de édííí" meg "milyen bishounen" és ilyenek nagyon letudják rontani az ebbe a korosztályba tartozó 'otakukról' (de ha úgy jobb akkor) animésekről kialakult képet.

És a hozzám hasonló korúak akik tényleg szeretik és értik ezt a világot azok általában nem lógnak fórumokon pont azért amit mások is írtak ,hogy a sok a "fangirl".


De azt még szeretném hozzá tenni ,hogy nem kéne a " fangirl" -ők alapján általánosítani a korosztályt.

2011. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ott a pont.

A lényeg, hogy, ha az ember talált egy számára megfelelő animét, akkor nyugodtan tovább adhatja másnak is.

Meg alapjáraton tényleg nem szabad a "fangirl"-eket beskatulyázni. :)

2011. júl. 4. 23:32
 14/14 halibel ***** válasza:

Jaj,fangirlek.

Minap néztem a Kuroshitsujit, de ezek a kommentek...

Ó, szerelmes vagyok Sebby-be, ó, a lelkem adnám érte, ó, stb... kiráz a hideg.

Sajnos a mai "animés" társadalom leginkább a túlhype-olt neverend shounen-fight-okat kedvelik, mint Bleach, Naruto, hadd ne soroljam tovább. Ezzel nem leszólom őket, természetesen. Én is láttam mindkettőből részeket, 11 évesen még tetszett is :) De mára már kinőttem őket, inkább seineneket, horrorokat nézek.

Sokan szeretik még a műfajt. Ez biztos.

Én 11 évesen kezdtem, most vagyok 13, és lány. Nem is értem, hogy nem lehet szeretni...főleg aki már belekóstolt a világukba...

Hidd el, vannak még normális animések. Csak meg kell őket találni ;))

2012. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!