Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy ne...

Mit kell tennem, hogy ne lopják el a dalszövegem, amikor bemutatom a lemezkiadóknak?

Figyelt kérdés

Félek, hogy elveszik a dalszövegem, amit (pl.) elküldök nekik, és a sajátjuknak mondják, és engem becsapnak??

Köszi szépen, előre is a válaszokat!


2011. ápr. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

van valami hivatalos útja ennek szerintem , hogy így elmégy egy ügyvédhez mondjuk vagy valami , és akkor ott írtok róla egy papírt, hogy ez a dalszöveg ami így szól hogy : kakaóscsiga egy nagyon jó étel de nem egészséges ...


te találtad ki 2011.04.25-n ,és a kakaóscsiga dal nevet viseli.


aztán ha valaki ezt megcáfolná akkor az büntetést kap.


aláírás, dátum.


sztem tuti van valami ilyen eljárás :D

2011. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

soha ne küldj el teljes dalszöveget, csak egy részletet, ne többet 1-2 sornál/1 mondatnál, ugyanígy dalokat se küldj el egészben, vágd meg, vágd össze-vissza, mert ellopják, nagyon sok példát tudok rá mondani


és akár hogy is kardoskodnak, ne adj nekik többet, vagy mondd meg nekik hogy nyazsgem, el akarjátok lopni, k. anyátokat, szevasztok..

2011. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátok közt-fan vagy? :)
2011. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit Barátok Közt fílingje van:D Védesd le valami ügyvéddel, hogy a tiéd, és kész.
2011. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
le kell védetni.
2011. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézz körül.

2011. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!! :D Egyébként azért jutott eszembe a kérdés, mert tegnap azt álmodtam, h egy lemezkiadó, ahova akartam küldeni, zsebre rakta a pénzt, és mivel nem rég raktam össze a dalszövegem, így inkább megkérdem. De eszembe sem jutott a Barátok közt! :D

Amúgy a gyakorin is láttam sok kérdésnél, h "írtam egy dalszöveget, blabla..?" és sok válasz érkezett, amiben azt kérik, h küldje el a szöveget, és majd ő mond róla szakmai véleményt és megzenésíti...


Egyébként nem tudjátok, h mennyit fizetnek egy dalszövegért, mert olvastam, h valaki ebből (is) megél?

2011. ápr. 25. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!