Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti féltékenyek vagytok a barátotokra, amikor haverokkal megy el szórakozóhelyre? Mindig parázok ilyenkor, hogy megcsal. Ez normális? 18/l

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen normális, engem is bántott h a barátnőm mindig nélkülem akart menni szorakozni, de őt ez nem érdekelte!
2010. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt féltékenységnek hívják! Pasiból van benne van a pakliba, hogy megcsalhat, de ne gondolj a legrosszabra! :)
2010. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ha nem akar vinni téged is, akkor már dobtam is volna :S
2010. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Normális? Hogy lenne már normális? Bizalom nélkül nincs normális kapcsolat.

Meg aztán mi változik akkor, ha parázol? Csak neked lesz rosszabb. Nyugodj meg. :)

2010. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, igyál egy üveg vodkát, és mikor a pasid szórakozik, Te szórakoztasd a férfinépet vetkőzéssel webkamera előtt. Szerintem hamar elmegy a kedve a szórakozástól.
2010. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
énis kiakadok föleg ha a hülye szingli haverjával megy mint pl régen mert azota nem volt...de van h 1-2x elmentem nélküle kizárolagt csajos est..muszáj h a barátaival is legyen az ember..persze ö kiakadt pedig nem csaltam meg és soha nem is fogom! viszont multkor nagyon jo boli volt ott voltak a barátnöim is meg az ö haverjai is ilyet hozzatok össze=)
2010. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és igen sztem normális utolso ovltam
2010. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz... ha megvan a kölcsönös bizalom és szerelem, akkor nincs mitől félni. egy kapcsolatban mindkét félnek szüksége van rá, hogy néha barátokkal szórakozzon a másik nélkül. nem lehet folyton egymás nyakán lógni. én pl nem bánom, ha a párom elmegy a barátaival akárhova is nélkülem, mert tökéletesen megbízom benne. 22L
2011. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem egy kategória.

Én ha elmegyek szórakozni akkor leiszom magam, és olyan állapotban kizárt, hogy képes legyek a megcsalásra, mivel nem működök részegen odalent.

Ellenben ha egy nő részeg, akkor csak engedékenyebb lesz, és bárki elkaphatja egy körre a wc-ben.

Na hát ezért mondom, hogy nem ugyanolyan a két dolog.

2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy csók is megcsalásnak számít, nem csak a szex, arra meg képes vagy s*ggrészegen is
2011. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!