Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan jótékonykodjam? (18...

Hogyan jótékonykodjam? (18 éves, tanuló srác vagyok)

Figyelt kérdés
Szeretnék jót tenni, és ötleteket várok, hogy hogyan tegyem. Nem főként pénz adományra gondolok. Inkább jó cselekedetre.
2011. ápr. 28. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
áss árkokat és csinálj gátakat Magyarországon.
2011. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én katolikus gimibe jártam, és lehetett jótékonykodni (mostmár kötelező). Én karácsonykor voltam Sparban szegényeknek gyűjteni (szórólapot osztogattam, és mondtam hozzá h tartós élelmiszer gyűjtünk és ha hoztak azt elraktuk) ez azt hiszem a Máltai Szeretetszolgálat szervezte. Szóval szerintem nyugodtan felkeresheted őket, biztos szívesen fogadnak segítőket. Meg volt lehetőség elmenni a Pető Intézetbe (beteg gyerekekkel foglalkozni), vagy idősek otthonába, tehát így nekünk könnyebb volt találni ilyen lehetőséget. Szerintem keress fel ilyen helyeket nyugodtan, biztos nem uasítanak el, vagy nem küldenek el!

2011. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha olyan városban laksz, ahol van fogd a kezem/szemem fénye alapítvány, és náluk jelentkezel, tuti nem utasítanak vissza. szokott lenni (bár az ősszel) egy 72 óra - kompromisszumok nélkül nevű rendezvény, ennek a honlapja - [link] vagy ha érdekel esetleg külföldi önkéntesség írj nyugodtan privit, tudok mondani részleteket! :) egyébként meg így ismeretlenül is becsüllek, amiért ilyen törekvéseid vannak, le a kalappal, manapság ez sajnos egyre ritkább :\

22/L

2011. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, h belekérdezek, de a Petőben hogyan lehetett segíteni a gyerekeknek?
2011. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagyis foglalkozni?
2011. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Hát lehetett különböző "programok" közül választani, az egyik lehetőség ugye ez volt. Sajnos én nem voltam, de sok osztályátrsam volt.2 hetente péntek délután mentek, és ott foglalkoztak velük, azaz játszottak velük, együtt rajzoltak, mesét meséltek, stb.

2011. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a Petőben a suli rész, vagy az ovi?
2011. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem tudom:)
2011. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok, köszönöm az írásokat, ezek tényleg olyanok amikre gondoltam, igyekszem majd !
2011. ápr. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!