Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A 13-14 éves lányok szeretik...

A 13-14 éves lányok szeretik ha csapkodják/fogdosság a seggüket a fiúk? *-*

Figyelt kérdés
azért kérdem mert vam pár barátom akik szokták a lányok meg nemnagyon reagálnak bosszúsan :D
2011. máj. 11. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan így vagyok csak 15. Engem zavar,de sajnos olyan iskolába járok ahol nem lesz semmi következménye,max magamra uszítom a fiúkat.Szóval inkább nem törődöm velük.
2011. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csakazért kérdezem amúgy mert nemtudom h énis legyek olyan aki fogdossa vagy ne ??? mert engem zavar h ők élvezkednek :( (énmeg nem xD)
2011. máj. 11. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nekem bejönne a pasi tőlem fogdoshatna, úgyh minden rajtad és az illetőn áll :D :) sok szerencsét! :D
2011. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
attol függ milyen a lány... és bejösz e neki
2011. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akiket nem zavar:

1. tetszik neki az adott fiú

2. alakulóban lévo ribancok

2011. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan cuki amikor veszik a bátorságot és rápaskolnak a fenekemre :)

A mellemet nem engedném, mert kicsinek tartom és szégyenlem de a fenekemet meg talán a csiklómat engedném ruhán keresztül.

2011. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kis 13 évesek, ha szeretik akkor nagy eséllyel lesznek k*rvák. Mondjuk én inkább a 17 éves csajokét fogdosnám, de sokszor azok se hagyják :D
2012. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 13 éves Swag-Yolo-Páwa-R*bancok szeretik, úgy, hogy a 13 éves Swag-Yolo-Páwa 'fiúk' csapkodják nekik.

Meg ilyenekben fogadnak a fiúk, hogy rá kell markolni a csaj... Akarom mondani, Kislány (!!) seggére . Volt olyan, hogy ülünk az udvaron kb. 5-6-an lányok, az egyik ilyen pirítottr.banc vonnaglik meg nyávog az egyik ilyen swag gyereknek,.hogy 'de ne markold meg az enyémet, inkább az Adriét' (az Adri én lennék)

Erre a fiú: 'Hát bocs Adri, de nem...'

Hát mondom, még jó hogy nem..

Amúgy én rocker vagyok, hosszú a hajam, bakancsot hordok. Amikor ezt velem meg akarták csinálni, meg tudták volna mondani, hogy milyen lendülettel és keménységgel lehet egy 20 kilós bakanccsal t.könrúgni valakit. Nagyon remélem, hogy tanultak belőle...

2014. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!