Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook-on hogyan lehet...

Facebook-on hogyan lehet letiltani embereket?

Figyelt kérdés

Pontosítok: sajnos vannak az ismerőseim között olyanok, akiket csak "kényszerűségből" igazoltam vissza. Nem szeretem, hogy pl. állandóan kedvelik a kiírásaimat, hozzászólnak a képeimhez, stb.. Meg lehet oldani, hogy továbbra is hivatalosan ismerős marad, de beállítom, hogy ne lássa, miket írok ki üzenőfalra, milyen képet töltök fel. Vagy mit lehet tenni ebben az esetben?


Nem vagyok nagyon aktív Facebook-felhasználó, és tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, hogy hozzászólogatnak a dolgaimhoz azok az emberek, akik igazából nem is barátok, nem is beszélek velük soha, de kérem, hogy aki tud valami infót erről, ossza meg velem!

Ja és ha lehet, úgy kellene ezt az egészet kivitelezni, hogy az illető személy ne tudja, ne lássa, hogy valójában én letiltottam.

Előre is köszöntem!


2011. máj. 12. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
az adatlapján van tiltás/jelentés. ott. bár én ma letiltottam ismerősöm próbából.. éés. eltűnt... nemtudok rákeresni se, semmi... sehogy.
2011. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!