Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mien játék lehetne? (lent)

Mien játék lehetne? (lent)

Figyelt kérdés

Kell csinálnom irodalomra HF-nek egy játékot, amit én talállok ki. De mivel hogy nemnagyon vagyok kreatív a segítségedet kerném. Ezek lennének a játék feltételei:

1: Hányan játszák? (minimum 4)

2: Mik a szabályok?

3: Hogyan kell játszani?

4: Szükséges hozzá valami? Ha igen mi?

5: Nehéz megcsinálni?

Valami olyan játék kellene ami pl fogócska, vagy bújócska, foci, kézilabda vagy valami hasonló. Tehát nem kártyajátékokat szeretnék hanem valami "mozgalmasat". Lehetnek hülyeségek is a szabályok! CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZIKE! ♥


2011. jún. 3. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt az osztálytársaim találták ki és sztem jó:

(kidobó)

a neve:STOP

A szabályok:kijelölünk egy személyt, akinél van a labda.a személy 3 lépést tehet a lasztival.amig a dobónál van a labda addig a többi embernek nm lehet megmozdulni.meg próbál vkit kidobni, ha nem sikerült, mert mondjuk mellé esik, akkor addig amíg a dobó nem fogja meg a labdát, addig a többi ember elfuthat.ha a dobó megfogja, akkor kiált egy "stop"-ot.ekkor mindenki megáll, és megy tovább a játék.

ha vkit kidob:akkor az a valaki lesz a kidobó.

mindenkinek van 5 élete.ha ez elfogy akkor az illető kiáll a játékból.

játékosok száma:tetszőleges...


remélem segítettem. :)

2011. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ilyen helyesírással elsírnám magam a magyartanárod helyében...


1:minél többen, annál jobb

2:

-fogócska szabályai,

-ha valakit megfogtak,el kell mondania egy épp eszébe jutó(vagy a tanár által kijelölt) verset, mondókát, vagy gyerekdalt

-ha nem tud, ő lesz a fogó,

-egy ember max a második megfogott emberig lehet fogó

3:kijelölt pályán fél lábon állva,jobb szemed becsukva, fogócska, a fogónak bal kézzel kell megfogni a másikat

4:a fogó fejére kell egy kalap/sapka/szalag..stb, amiből tudjuk,hogy ő a fogó

5:nem nehéz

2011. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy magyar vagyok? A magyart csak 1 és fél éve tanulom. Különórákra járok. -.-


Am köszi a válaszokat! :)

2011. jún. 3. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
miért, mi vagy, ha az amúgy-ot am-nak rövidíted? :) afrikai? :D
2011. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, de chatelek magyarokkal is (barátok) és velük megtanultam már ezeket a kifejezéseket. Csak ők nem javítanak ki ha valamit roszul írom! :D AM aránylag már jól mennek a dolgok, ragzásba már nemnagyon tévesztek csak a helyesírás nem megy. főleg a ly, j XD
2011. jún. 6. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
most komolyan, honnan származol??
2011. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos neked? Am meg Szlovákia származom.
2011. jún. 9. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
ezért kérdeztem, mivel akkor magyar vagy, csak határon túli..
2011. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem is tudom. Magyar és Szlovák is gondolom magam. :D Nem teszek kivétellt! :)
2011. jún. 9. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Én félig Amerikai vagyok.És van egy ikertestvérem.De ez nem érdekes...az 1. válaszoló voltam.
2011. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!