Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programokat csináljunk...

Milyen programokat csináljunk nyáron barátnőkkel?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk, de az egyik barátnőnk nyáron elutazik huzamosabb időre, úgyhogy vele csak ritkán fogunk találkozni.

Milyen programokat lehetne csinálni hármunknak/négyünknek? Lehetőleg ne legyen túl drága, mert nem úszkálunk a zsebpénzben, ami azt illeti. :) Természetesen a szülők adnak pénzt mozira, strandra meg ilyesmi, de nem három hónapos pénztárca-csapolás a célunk, hanem, hogy jól érezzük magunkat.

17 évesek vagyunk egyébként, úgyhogy szinte minden engedett. :)


2011. jún. 6. 17:57
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy hol laksz.. (:
2011. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát mi úgy terveztük (igaz ketten), hogy egész nyáron futunk, mert ugye szalagavatóra kell a jó alak. Illetve megyünk majd uszodába. Vagy beülünk valamelyikünkhöz és megnézünk egy jó filmet, mellette főzünk valamit, hasonlók.
2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha valamelyikőtök kertes házba lakik, és ősöknek nem gond, a hétvégi kertipartik(ahova 3ótokon kívül mást is hívhattok)első osztályú.
2011. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
(első vagyok) egyébként el lehet menni kirándulni, mint az előttem levő is mondta, házibuli ideális, elmenni valamerre és "piknikezni" vagyis kb egész napos program, elmentek valamerre, visztek kaját esztek és hülyéskedtek. (:
2011. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi pl most (mmint én és az 5 legjobb bnőm) a Velencei-tóra megyünk strandolni. 50-60 perc alatt leér a vonat Pestről, tök olcsó a jegy, van ott egy klassz szabad strand. Bár nekünk nyaralónk is van ott, ilyen szempontból könnyebb, de ha egész nap a strandon van az ember, az is marha jó tud lenni. Oda-vissza kijön a diákjegy 1000 Ft alatt (ráadásul ha van BKV bérletetek, akkor még olcsóbb, mert csak Bp határától kell kifizetni.)


Szabad starnd van Velencén, Gárdonyban és Agárdon is, de ennek érdemesebb pontosan utánanézni, h ne ott kelljen bóklászni. Kaját ti is tudtok csomagolni, de az ilyen helyeken általában van gyrosos, palacsintás, fagyizó és közért is.


Szerintem a rövid út miatt úgy is megéri lemenni, ha nem tudtok ott aludni. De ha találtok kempinglehetőséget (bár azért külön fizetni kell), az is tök jó, ha tudtok sátorozni.


Szerintem ez iszonyú jó program, és baromi olcsón kijön.

2011. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%
Grillezés/szalonna sütés, otthoni karaoke estek, csillaglesés, piknikezés, kemping egy közeli erdőben illetve vízparton, közös ebéd/ vacsora készítés, fotózás, korizás, bicikli túra, esetleg nagyon kreatívkodni akartok: négyőtökre szabott társasjáték készítés, az életetekről, barátságotokról. :) Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tervezzetek biciklitúrát, látogassatok el más városokba.
2011. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!