Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek Uruha a kedvence a The GazettE-ből?

Figyelt kérdés
Csak mert ma lett 30 éves a drága:):D
2011. jún. 9. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Régen szerettem őket hallgatni.. de kb 1-1,5 éve már nem :S... azért fura, hogy már 30 éves :D...

Nekem am Ruki volt a kedvencem...

2011. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért nem hallgatod már őket?:) Egyébként nekem sem Uruha a kedvencem, csak gondoltam, ha valakinek Ő, akkor szólok, hogy szülinapja van, el ne felejtsék:D Nekem Kai a favorit:)
2011. jún. 9. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát.. nem tudom... már nem éppen olyan a zenei stílusom. Amikor őket hallgattam, akkor az volt a "divatban", hogy aki a jrockot hallgat az mást ne hallgasson (elég sok durva megszólalást kapott az, aki mégis hallgatott másféle zenét). Ebből a gyerekes viselkedésből elegem lett, így kiszálltam az akkori baráti körből és valamiért egyre kevesebbet hallgattam emiatt jrockot. Ma már olyan mindenes a zenei stílusom.... pop, rock.. jöhet bármi csak jó legyen :D
2011. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ez volt? Hát ez nagyon sz.r hozzáállás szerintem:D Én is mindenféle zenét hallgatok még rajtuk kívül...:)
2011. jún. 9. 09:45
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem.
2011. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szentem is gyerekes h mást ne hallgass, de attól én nem hagynám abba:) Am neke Ruru inkább olyan onee-chan. Ruki a fav<3
2012. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelen!:3 és Kai:D
2013. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!