Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom ilyen jó...

Nagyon unatkozom ilyen jó időben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a barátaimmal strandon reggel 8-tól délután 5-ig kb. Nagyon jó volt velük, csak az a baj hogy mivel mi faluban élünk, a strand meg a városban van így plusz kiadás a buszozás is. 1500 ft körül jön ki kb szűkösön egy nap buszozással, strandolással. A barátaim ma is elmentek, de anyuék mára nem engedek csak újra holnapra (gondolom a pénz miatt). De most meg ma olyan jő idő van. Én meg annyira unatkozok. :/ :/ Tudom, hogy a barátaim ott szórakoznak én meg itthon vagyok egyedül. Főleg így rosszabb, hogy ilyen csodás napsütéses idő van. :/ És mást se tudok elhívni sétálgatni mert nincs semmi olyan barátnőm. A barátom meg nincs itthon.


Mégis mit csináljak? :((


2011. jún. 22. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Gyere tanulj és írj szakdogát helyettem, egyből nem fogsz unatkozni.
2011. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
80%

Kutyával játszani?Kutyát sétáltatni?Tévézni?Filmezni?Körmöt festeni? :D

Hirtelen ezek jutottak eszembe.Esetleg még napozhatsz de azt később...

2011. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

olvass könyvet

napozz

keress falubeli barátot

segits anyukádnak

takarits ki

tanulgass főzni

2011. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
29%
Utazz el Angliába ahol nyáron is tanítás van..
2011. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

ne menj ki a napra, reggel mondták a tv-ben hogy 17 perc is elég a leégéshez 11 és 15 óra között.


keress valami játékot a neten

2011. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Maszturbálj:D gyerek.


Am jah. Tanulj meg főzni, vagy valami új receptet, abból hasznod is van. Meg a takarításból is. Később napozhatsz is, legalább szép, barna leszel. Az olvasás mindig jó. Annyi online filmnéző oldal van, csak találsz valami filmet.

2011. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hú de rossz lehet hallod egyszer én is voltam így.én kitaláltam magamnak h fessek, mondjuk én azt is tanultam vagy barkácsolj valamit vagy menj el bringázni..
2011. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
72%
Szerintem is jobban jársz, hogy nem mész, mert ma extrém magas az UV, nem égsz meg, de pihengess, játssz valami netes játékot (honfoglaló pl.), olvass, nézz filmet, pihizz a kertben, szedj gyümölcsöt, találj valami kreatív elfoglaltságot:)
2011. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
én meg megyek dolgozni:(((franc..
2011. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 17
2011. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!