Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jár kevés fiatal manapsá...

Miért jár kevés fiatal manapság színházba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 23:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A színház mindig is egy bizonyos elit szórakozása volt. Azon kívűl nincs rá igényük és drága is. De persze tisztelet a kivételnek, én sok fiatalat ismerek, akik rendszeresen járnak színházba.
2011. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Dymo ***** válasza:

1, nem érdekelnek a színdarabok ( ennek ellenére imádok olvasni)

2, egy jó filmet sokkal többre becsülök

3, drága


18F

2011. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

1. A színdarabok általában unalmas, régimódi, formális vagy vallásos témákról szólnak, amik nem igazán érdeklik a modern embereket, max. az öregeket meg 1-2 könyvmolyt

2. Kb. 1000 jobb szórakozási formát fel tudok sorolni. 100 éve, amikor még nem volt TV meg internet, bizonyára szórakoztatóbb volt a színház a semminél, de manapság eléggé ingerszegény szórakozási mód

3. Drága a színház jegy, sokkal olcsóbb és szórakoztatóbb, ha a haverokkal átmegyünk valakihez és torrentről INGYENESEN filmet nézünk


20/F

2011. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem drága. Megyeszékhelynél ahol majdnem lakok 1000-4000Ft között van a jegyárak.

Rájöttem, hogy teljesen más a színház mint a film. Nincs annyi effekt, de viszont élethű. Alig pár méterre vannak a színészek. És lehet annyira mulattató mint egy film. De persze a filmeket is imádom.

2011. jún. 24. 23:39
 5/23 anonim ***** válasza:
unalmasak, persze mindig van kivétel, pl kiskoromban egyszer megnéztük a pán pétert, és nagyon jó volt :D
2011. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"A színdarabok általában unalmas, régimódi, formális vagy vallásos témákról szólnak"


A nyomorultakat, anconai szerelmeseket vagy a káprázatos kisasszonyokat nem mondanám unalmasnak. Van köztük drámai, szerelmi illetve vígjáték.

2011. jún. 24. 23:42
 7/23 anonim ***** válasza:

Nincs a közelemben színház.

Budapestre pedig nem megyek, mert egy gennygócnak tartom "kedves" fővárosunkat. Csak akkor, ha nagyon muszáj.

2011. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, láttad az új Nemzeti Színház nyitó előadását? Ott állítőlag az Ember Tragédiáját adták elő.Én egy szemetet láttam!Az egész előadásnak nevezett valami az elejétől a végéig a Madách mű meggyalázása volt!És egy kicsit túl sok ilyen "előadás" van ahol egy ember félresikerült agyrémét előadásként próbálják tálalni.
2011. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert a diszkó, a pia jobban érdekli őket. Sajnos ez van. Én rendszeresen járok a párommal, és a két nagyobbik fiunk is fogékony rá, a másik kettőt még csak a játék érdekli, de ők még kicsik. Mindemellett a kemény rock a mindenem, így 50 felé. Azt is lehet igényesen művelni, bár koncertekre pont az odalátogatók alacsony színvonala miatt nem járok. Annak idején a rock még jelentett egy összetartó erőt, ma viszont már az is főleg a piálásról meg a drogról szól. Korcsosul a világ.
2011. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Mert a diszkó, a pia jobban érdekli őket. Sajnos ez van. Én rendszeresen járok a párommal, és a két nagyobbik fiunk is fogékony rá, a másik kettőt még csak a játék érdekli, de ők még kicsik. Mindemellett a kemény rock a mindenem, így 50 felé. Azt is lehet igényesen művelni, bár koncertekre pont az odalátogatók alacsony színvonala miatt nem járok. Annak idején a rock még jelentett egy összetartó erőt, ma viszont már az is főleg a piálásról meg a drogról szól. Korcsosul a világ."


Ezt küldöm neked, te imperialista:


http://www.youtube.com/watch?v=J0WlhSgE70I

2011. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!