Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 18 éves fiatal vagyok és...

18 éves fiatal vagyok és unalmas az életem. Mivel tudnám akciódúsabbá tenni szerintetek?

Figyelt kérdés
Tanulás meg számítógép legtöbbször a magánfoglalkozás.Bulizást ne mondjátok,mert nem szeretem,próbáltam.Barátok meg kezdenek unalmasak lenni ők is.
2011. máj. 14. 19:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és fiú vagyok ha az fontos...
2011. máj. 14. 19:06
 2/11 anonim válasza:
én meg lány. detto ilyen problémákkal:S
2011. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Turázás,utazás,séta ,sport
2011. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Suhanjunk el biliárdozni. :D
2011. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jah-én 21 vok, de nagyon unatkozom


a héten 3 könyvet olvastam ki..

2011. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanígy vagyok. Csak én 19 vagyok.

A bulizást én sem bírom. Én is most igyekszem változtatni.

A nyáron talán elmegyek dolgozni vagy önkéntes munkát vállalok. El akarok menni valamit sportolni is, legszívesebben fociznék. Meg tervezik egy olyat, hogy összeszedem a rég nem látott általános iskolai lejobb barátom, a gimis legjobb barátom meg az egyetemről az eddigi legjobb barátom és elmegyünk egy autós feztiválra szórakozni, piálni, beszélgetni.

Neked is hasonlókat ajánlok. Amugy szerintem ne keverjük a havert a baráttal. Szerintem neked inkább a haverjaid az unalmasak.

2011. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sportojj,,es menny el egy buliba es igyál,,jobb lesz a buli 100%,,,vagy extrémsportojj,,,,csinajj olyan dolgokat amiket eddig nem mertél...csinajj hulyesegeket amire ha este visszagondolsz akkor elrohogod magad...
2011. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hahh... fesztivál.. kinek van arra zséje?

mert nekem nincs.

2011. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"menny el egy buliba es igyál,,jobb lesz a buli 100%"


már próbáltam,egyik esetben nem elég a pia,mert nem tudok ellazulni,másik esetben meg hülyét csinálok magamból

Meg a buli amúgy sem az én pályám.

2011. máj. 14. 20:17
 10/11 anonim válasza:

Azzal dobhatod fel, ha szerzel magad mellé egy belevaló csajszit. Magyarán szert teszel egy barátnőre, és most nem ribancra gondolok, akivel dugni jártok össze, hanem tényleg barátnőre

Utána nem lesz unalmas az életed, ebben biztos vagyok


Vagy ha van és mellette unatkozol, akkor valamit nagyon szarul csinálsz

2011. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!