Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik cigivel...

Szerintetek melyik cigivel kezdjem? : Marlboro flavor plus, vagy sárga pall-mall?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
egyikkel sem
2011. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%
Leginkább egyikkel se!!!! Tudod, egészségtelen, büdös, olyan lesz a szád, mintha hamutartó lenne!( Fúj, olyat nyalogatni!! :P ) Amellett még rohadt drága is! Inkább tedd el magadnak az árát, és meglátod mennyi pénz meg tudnál spórolni! Ja, és ha egyszer majd le szeretnél szokni, na az aztán kemény dió lesz!
2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

miaz hogy "ennyi idős gyerek"??

értékelhető választ kértem, nem pedig oktatást, ha nem tetszik,ne lépj be a "dohányzás" rovatba!!

2011. szept. 29. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:
mert ilyet csak egy kis tini kérdezhet. most még azt hiszed hu de menő leszel ha cigizel, pár év mulva meg átkozod azt a napot amikor elkezdted.
2011. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem gyengébb cigivel kezd, mert ha rászoksz egy idő után több fog kelleni és ha már erőssel indítasz nem lesz mire átváltani :D
2011. szept. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyikkel akarod, vagy amelyiknek jobban tetszik a doboza! Teljesen mindegy, hisz ugyanazt a sz..t szívod. Így talán menőbbnek gondolhatod majd magad. De tudd, hogy a nagymenő fíling csak a Te fejedbe lesz, a környezeted gyengének, tehetetlennek, szerencsétlennek fog gondolni. De talán az a fontos, hogy Te mit hiszel magadról. Én is cigizek, tudom miről beszélek. Ha előlről kezdhetném nem gyújtanék rá! No de Te tudod!
2011. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sárga pall mall
2011. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

OFF:

"a nagymenő fíling csak a Te fejedbe lesz, a környezeted gyengének, tehetetlennek, szerencsétlennek fog gondolni."

szerinted ez valakit meghat?? :D

"Ha előlről kezdhetném nem gyújtanék rá!"

akkor minek cigizel? nem kötelező, leszokni meg igen is le lehet :))


ON:

eleinte gyengébbet "ajánlott"

2011. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

PIROS MARLBORO,BARNA SZOFI,PIROS GOLDENGATE



ezek a cigik a többi elbújhat

2011. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én narancs pall-mallal kezdtem. meg is utáltam örökre (:

pedig nagyon cigizni akartam /ne ossz, hogy miért :D/

2011. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!