Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elballagtam 6 osztályos...

Elballagtam 6 osztályos gimnáziumba. És már észre sem vesznek a barátaim. Ez normális?

Figyelt kérdés

Most ballagtam és minden lány oszt.társam azért izélt h már alig fogunk talizni meg ilyenek..Én meg mondtam h ha kellek tudják h hol lakok és ha lehívnak akk megyek..Nyári szünetben 2 barátnőmmel taliztam..Ebből az egyik már nem is válaszol ha sms-t vagy fb chaten írok..Megbeszéltük hogy együtt megyünk halászléfőzőre..De fb.-n egy csoportba kiírták amiben én is benne vagyok h rajtam és még 3 lányon kívül mindenki együtt megy halászlé főzőre..itt vannak a kiírások.:// [link]


ha nem tudjátok megnyitni akkor fb.-n csajok csoport..:S:D


2011. júl. 8. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Wosinskys voltál?
2011. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem baján a Sugovica ÁMK-ból ballagtam a III.Béla Gimnáziumba..:):/:S:D
2011. júl. 8. 12:26
 3/4 anonim válasza:
bocsi akkor összekevertelek valakivel
2011. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.kiírás...

Lilla Horváth

Izéé sziasztok.:D Nóra Miskei , Bettina Bóna , Alexandra Bodnár , Carmen Bardoczy ha gondoljátook ma lemehetnénk baraáára és akkor személyesen megbesz holnapoot.:))<3


2.kiírás...

Nóra Miskei

na szal.akkor halfözöre Lara Páncsity,Lilla Horváth,Bettina Bóna,Rebeka Gregus,Alexandra Bodnár...jaa meg még a Gina v szinüleg....és akkor lilla lara gina kimennek a városbaa.rebekával bettivel 3ra megyünk a cbahoz és onnan meg végiig együtt.akkor így jó???



A szeretet megvan.:/

2011. júl. 8. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!