Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki lányként egyedül elmenni...

Ciki lányként egyedül elmenni bulizni? Mindenki elutazott hétvégére, párom vidéken van én meg nagyon unatkozom. Végre most van szabim erre senki nincs akivel elmehetnék

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék el egyedül.De te tudod ! :)
2011. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én voltam már moziba is egyedül. :D Buliba még nem.

Ismerek olyat, aki meg last minute-s nyaralást foglalt hirtelenfelindulásból és ment egyedül. Azt mondta jó volt.


Különben meg kit érdekel h idegenek mit gondolnak, úgyse ismernek.

nekem a barátaim is néztek, mikor mondtam, h én voltam már egyedül moziba. Engem nem érdekel, mert érdekelt a film, és senki nem volt, aki eljött volna. Most is megcsinálnám. :D 20L

2011. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Már mitől lenne ciki??? Van kedved hozzá?? Nem a sziámi ikertestvéredet akarod otthon hagyni. Ha igen, akkor menj nyugodtan. Az sem gáz, ha nem társasággal mész, ilyen helyen könnyen megtalálja az ember a magához való bulipartnereket. Jó szórakozást!:-)))
2011. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd... egyszer az egyik bulin hirtelen eltűnt az összes barátom, én meg ott álltam, mintha egyedül jöttem volna :P Először kicsit hülyén éreztem maga, de aztán odacsapódtam az egyik lánycsapathoz, és megkérdeztem tőlük, hogy mivel senkit nem látok az ismerőseim közül, nem zavarja-e őket, ha velük táncolok egy kicsit :D Azt felelték, hogy nyugodtan, tök jó fejek voltak, összebarátkoztunk, azóta is tartom velük a kapcsolatot :)
2011. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed jól tudnád magad érzeni egyedül is, akkor persze. csatlakozva az előttem szólókhoz moziban én is voltam már egyedül. :)

22N

2011. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán, de én pl nem mernék... Na jó, mondjuk én az éjszakázással kicsit besz*ri vagyok, de ha Te nem ilyen vagy, akkor menj nyugodtan.
2011. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mondjuk én a párom nélkül nem mennék bulizni. Moziba, szinházba igen, de a buli már sok lenne szerintem.
2016. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!