Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight-rajongók előnyben!...

Twilight-rajongók előnyben! Mit csinál Bella és Edward amikor Bella menstruál?

Figyelt kérdés
Nem vicc, komolyan érdekel!!! Kösz a válaszokat előre :)
2011. szept. 1. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van most a kiemeltek közt egy kérdés ez a szerintetek nem festi le túl idealistán az alkonyat szereplőit....ez is felmerül...


Egyébként az írónő erre sem gondolt, mint ahogy sok minden másra sem, ha Edward már így is alig bír magával Bella vérétől akkor azokon a napokon miért nem kattan be egy kicsit jobban, esetleg támadja meg??


A vér nem valami drog a vámpírnak hogy így leszokjon róla, hanem a tápláléka...és nem úgy mint az embernek, az életerőt szívja belőle megába...szóval olyan mint mikor egy fuldokló a lábán valami súllyal fel fel bukik a víz alól és néha még képes kicsit szívni az éltető levegőből...körülbelük így működik...és ez nem úgy megy hogy egy életen át helyettesítheti a levegőt oxigén palackokkal, azaz nem élhet mindíg állatvéren...

2011. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
én azt nem értem, hogyha edward szervezete nem működik, akkor hogy az istenbe tudta megtermékenyíteni Bellát?
2011. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
erre már én is gondoltam, sokkal előbb. szóval leelőztelek!!hááh
2011. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez gusztustalanul fog hangzani, de Steph állítólag ezt nyilatkozta:

az a vér már.. nem élő. Hanem ugye menstruációs vér, alvadt, ragacsos és 1/3 részt nyálkahártya.

De amúgy szerintem is gondolhatott volna rá :)

2011. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :D
2011. szept. 2. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel akkor nem menstruált, mikor először voltak együtt semmit. Aztán Bella terhes lett, és utána pedig átváltoztatták. Szóval utána már ő nem menstruál.
2011. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az első könyvben is egy tanévet, majd egy nyarat töltöttek együtt, mielőtt ősszel otthagyta... az hiszen volt alkalma bőven menstruálni...
2011. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na igen... ÉS nem lehet hogy addig vadászott mert ha jól tudom 2-3 napra ment el a havi meg vagy 6 nap... Bár Steph biztos álomvilágban élt, ahol a mensi vér nem zavar egy vámpírt és AZ ISKOLA ÖSSZES PASIJA szemet vet a jellemtelen, tök átlagos, visszahúzódó Bellára aki mellesleg érthetetlen okokból tök sok barátra találhatna, de nem, nem mert ő csak sajnáltatja magát, mert ő olvas, meg 30 évesnek született stb... Azért ez durva. Ez nem valóság... Hol itt a logika, kérem Miss Stephenie Meyer??? :DDD
2011. szept. 3. 22:20
 9/12 anonim válasza:
semmit, hisz gondoljunk arra mikor megvágja az ujját papírral a szülinapján, csak Jasper indul be. és még lehetne sorolni hányszor vérzik Edward előtt és semmibaj nemlesz belőle :)
2012. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Edward pontosan tudja, mi zajlik ilynkor Bella testében, de úriember lévén soha nem említi a dolgot, Bella pedig túlságosan szégyellős ahhoz, hogy megkérdezze, nem jelent-e Edwardnak problémát a vérzés. A menstruációs vérről tudni kell, hogy egészen más, mint egy friss sebből vagy vágásból származó vér: kevés benne az oxigén, és nem a szívből ered."

A Twilight világa hitelesen, színesen

2013. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!