Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha egy kültéri bulit szeretnén...

Ha egy kültéri bulit szeretnénk szervezni a haverommal akkor milyen feltételek lehetne ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
Egy kis bográcsot szeretnénk főzni meg szalonnát sütni este meg persze közben zenét hallgatni.Viszont vagy egy olyan jogszabály ha jól tudom hogy 10 óra után nem lehet hangosan hallgatni a zenét.Mi nem is akarnánk meg a szomszédokkal meg is tudnánk ezt beszélni csak sajnos van egy két rossz indulatú ember aki feljelentene a rendőrségen.Viszont hallottam egy olyat ha a rendőrségtől kérünk egy olyan papírt amin tudjuk igazolni hogy mi itt bulit tartunk akkor senki se szólhat érte.igaz ez vagy valaki hallott már erről.És ha esetleg van ilyen igazolás,mi a feltétele annak hogy ezt megkapjuk??Természetesen ezt faluban csinálnánk egy olyan telken ahol körbevesznek a szomszédok :(
2009. márc. 31. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lehet engedélyt kérni, de oda is kimennek ám, ha bejelenetés érkezik, hogy zarartok esetleg valakit, rosszindulatú emberből meg van éppen elég ... Menjetek ki egy olyan területre ahol már nem laknak, mi csináltunk hasonló bulit egy erdőben éjjel, király volt, ott nem kllett félni a szomszédoktól, igaz, hogy ehhez nyár és jó idő kell ....
2009. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az engedély jó, csak annyi, hogy pár nappal előtte bejelentitek, ha esetleg visztek egy kis papírt, amin a közvetlen szomszédok nyilatkoznak, hogy tudomásul veszik és nem zavarja őket, akkor még jobb. A rendőrök bármikor kimennek, de ha megjelenésükkor nem tapasztalnak nagyon negatív dolgokat, akkor maximum bekopognak és szólnak, hogy valaki telefonált és legyetek körültekintőek.

Az előttem szóló is jó megoldást mondott, bár az erdőben még inkább figyelni kell, ne csináljatok nagyon durva dolgokat, mert pl. szegény állatok nem tudják kihívni a rendőröket, ha nagyon rosszul érzik magukat, illetve az adott erdő kezelőjének honlapján érdemes megnézni a tűzgyújtásra vonatkozó szabályokat, mert éjjel is mászkálnak az erdészek és a vadőrök és csúnya bírságokat tudnak osztani.

2009. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Az erdős ötlet szerintem nem lenne túl jó mert se a helyet se az áramot nem tudnánk megoldani.

Én is ilyesmit hallottam hogy a szomszédokkal kell aláíratni egy papírt majd azzal kell bemenni a környékbeli rendőrségre.Csak nem voltam benne biztos de ezt elintézzük.

2009. ápr. 2. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!