Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt megvalósítan...

Hogyan tudnám ezt megvalósítani (Cosplay)?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan lehetne megcsinálni a Naruto-ból Gaara-nak a lopótökjét? Láttam már képeket róla, és sokan egész jóra megcsinálták, de nekem ötletem sincsen, hogy hogyan valósíthatnám meg. Akinek van ötlete, vagy csinálta már az tudna nekem tippeket adni? Előre is köszönöm


2011. okt. 13. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Papírmasé, az még könnyű is. Két nagyobb fajta lufira építed rá, aztán befested.
2011. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kösz a tippet, ez jól hangzik :) viszont akkora lufit honnan tudnék beszerezni?
2011. okt. 13. 22:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. :D Próbálj rendezvényes, partykellékes boltokban venni. Vagy ha nagyon nem találsz, akkor keress olcsó, pár száz forintos felfújható strandlabdákat.
2011. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oké majd szétnézek :) az ugye nem baj, hogy nem lesz teljesen akkora mint az eredeti?
2011. okt. 14. 11:36
 5/17 anonim ***** válasza:

(és újra én)

Szerintem nem baj, főleg ha szépen van megcsinálva, a minták rendesen ráfestve + repedések. Akkor úgyis mindenki csak azt fogja nézni, hogy fúúú milyen részletes :D

2011. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ok köszi a tippeket. Őszintén szólva nem biztos, hogy Gaara-nak öltözök, mert van még egy "jelöltem". De ha most nem is, akkor majd ha Gaara leszek, akkor jól fog jönni :)

amugy most megyek majd először animés rendezvényre(animekarácsony), és egy kicsit tartok, hogy vajon mit fognak majd szólni

2011. okt. 15. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem járok conokra igazából, de egy jó cosplay az nagyon nyerő tud lenni. Mi a másik ötleted?
2011. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

a másik ötletem az Accelerator a To aru majutsu no index-ből.


[link]


és itt van hozzá egy jó cosplay:

[link]


Apropó nem tudod véletlenül, hogy hol lehet ilyen parókát venni, mert kerestem de nem találok...

2011. okt. 15. 17:18
 9/17 A kérdező kommentje:
még az ebay-en se
2011. okt. 17. 12:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont ilyet nem fogsz tudni venni. Veszel egy ilyen színű hosszabbat, azt levágod/levágatod ügyes kezű ismerőssel. :D Sok paróka van, ami adott karakterre van kitalálva, de mégis hozzá kell nyúlni (pl vágni neki egy frufrut), szóval nem hiszem, hogy megúszod fodrászkodás nélkül.
2011. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!