Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó film a Harry Potter?

Jó film a Harry Potter?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mármint az utolsó?
2011. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerinte nem rossz, én kellemeset csalódtam benne, igaz hogy a legelső és a legutolsó részét láttam
2011. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A könyv jó a film meg kaki, egy kicsit, de nézhető
2011. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem olvastam volna a könyvet, szerintem nagyon tetszett volna, de így kicsit csalódás volt..Tudom hogy nem rakhatnak mindent bele a filmbe, de sok lényeges dolgot kihagytak, szerintem ha nem olvastam volna nem is értek néhány dolgot.:S plussz elég sok karakteridegen jelenet van benne,ami nagyon nem tetszett. Te olvastad a könyvet?
2011. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A könyv olvasása nélkül szórakoztató lenne számomra minden rész.(bár az 5. filmtől olvasás nélkül nem értettem)


Viszont így nagy hiányérzetem van a filmek megnézése után.Remek a látvány,azt biztos,de kb ennyi amit eltudok mondani róla.

Én az összes filmet összevéve azt mondanám,hogy a 8 film (!) a történet kb 30-40%-t tartalmazza.

2011. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem olvastam!
2011. júl. 23. 10:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én először megnéztem mind a nyolcat filmbe után elkezdetm olvasni könyvbe. Szerintem az első három majdnem ugyanaz mint a könyv de a negyediktől már elég sokminden kimarad.
2011. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első 4 nagyon jó (nálam könyvben és filmben is az első 3 a kedvenc). Az ötödik résztől már nem annyira jó, szerintem azért, mert egyre több eseményt kellett belesűríteni egyetlen filmbe. A hetedik rész második feléből sok (szerintem) lényeges dolog kimaradt. Bár ha nem olvasta valaki a könyvet talán nem tűnik fel, viszont lehet, hogy nem mindent ért meg.
2011. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
az előttem lévőnek teljesen igaza van..
2011. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!