Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Félek h tehetségtelen vagyok,...

Félek h tehetségtelen vagyok, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Imádok rajzolni és valamennyire tudok is az iskolában a rajztanárom azt mondta h tehetséges vagyok...(a rajztanárom egyébként elég elismert, nyilván nem világhírű)...Nemrég vettem magamnak egy festőállványt h na majd most én festeni fogok de valahogy nem jön ihlet és ha van is egyszerűen nem tom rávenni magam h fessek mert félek h kiderül nem vagyok tehetséges ebben sem mint ahogy sok másban sem...
2011. júl. 22. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább próbáld meg :) Először egyszerű dolgokat, almák, virág, majd tájkép, vagy épületek. Valamit csinálj. Így kárba vész a tehetséged - ha mégis van :D
2011. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Picasso is megoldotta.
2011. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 soga13 válasza:
Nekem bevált: naponta nézz bele a tükörbe, amikor legjobban jóban vagy Magaddal, és mondogasd: tehetséges vagyok. Lehet, hogy hihetetlen, de hónapok alatt bejön. Kitartás, türelem!
2011. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megpróbálok önbizalmaz gyűjteni :)
2011. júl. 29. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!