Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy egészségesebb aludni?

Hogy egészségesebb aludni?

Figyelt kérdés
14lány vagyok, és az a kérdésem, hogy hogy jobb a gerincemnek??? ha párnával, vagy párna nélkül alszom?? mert ha igen, akkor 2 nagy, és egy kis párnával, de annyira fáj a hátam már régóta, nem tudok mit csinálni vele, és mondta anyukám, hogy nem egészséges így aludni. tegnap este már csak a sima lepedőn aludtam. ez egy megoldás lehet???
2011. júl. 27. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, jó megoldás, párna nélkül jóval egészségesebb aludni.

2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én spec gyerekkorom óta egy nagy és egy kispárnával alszok. Kb 3 éve volt, hogy nagyon fájt minden reggelre a derekam. A matrac volt az oka. Azt ellenőrizd le, hogy nem-e lyukas. Egy sima szivacs is "kilyukadhat" (ahol több nyomást kap, ott összeesik az anyag).

f 22

2011. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de nem szivacsos az ágyam:) amúgy akkor párna nélkül alszom. remélem segít:)
2011. júl. 28. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen párnák, amik jót tesznek a gerincnek. :)
2011. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megprópáltam már beszerezni olyat:)
2011. júl. 29. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amikor háton fekszem,akkor teszek a fejem alá egy kisebb párnát. Oldalt fekvésnél is,viszont ha hason akkor arréb rakom. Hason nagyon megemeli a fejem és kénylemetlen, a gerincnek sem jó.
2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. aug. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!