Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Színház vagy Mozi jobb-e (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színház vagy Mozi jobb-e (nem első) randi céljából?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani a színház drága. De gondoljuk csak végig. Ha az ember összeadja azt, amit egy mozijegyre költene +elverne egy buliban már is ott a színházjegy. És ugyan úgy megvan az esti program.



Nem is ez az igazi kérdés, csak gondoltam előtte szögezzük le!


Az igazi kérdés a következő: Hova érdemesebb menni az ember életének a szerelmével? Moziba vagy színházba?


Nincs barátnőm, úgyhogy nem tudom megkérdezi, hogy ő mit szeretne...


Mégis miért pont a mozi vagy miért pont a színház?


Értelmes válaszokat várnék


köszönöm

17/F


2011. szept. 16. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
szerintem menjetek el egy pesti hajléktalanszállóba
2011. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

ha szereted a filmeket: mozi

ha szereted a színházi előadásokat: színház


de legjobb otthon két szex közt megnézni egy filmet

2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha első találka lesz, és még nem ismered jól a lányt akkor inkább mozi. A színház az már a harmadik-negyedik randira való. Vagy ha már kapcsolatban vagytok.


19/L

2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de szerintem opera, vagy színház. Előbbi esetében nem árt, ha olyat néztek meg, amit már mind a ketten olvastatok.


Egy operettről nagyon jól el lehet dumálni előadás után, a filmek fele ennyire nem inspirálóak manapság.


21:21:

Első randira semelyiket nem szabad betervezni. Gyakorlatilag úgy telik el több óra, hogy egymáshoz sem szóltok.


Szerencsére írta is, hogy nem első randira tervezné.

2011. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. szept. 16. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőre a mozi a jobb
2011. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!