Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak holnap/holnapután?

Mit csináljak holnap/holnapután?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm, akivel bulizni járok valamiért éppen akkor, amikor én mennék és hívom őket, nem ér rá, más programja van. Többször mennek el, buliznak hétköznap, én meló mellett ezt nem tudom. Amikor viszont én szeretnék nekik vagy más programjuk van, vagy nincs kedvük, vagy fáradtak. A pasim se lelkesedik annyira egy-egy olyan bulihelyért, ahova én szívesen elmennék, mert táncolni akarok (pl. Morrisons2). Már komolyan azt fontolgatom, hogy holnap este elmegyek egyedül. Ti mit tennétek a helyemben? Annyira rossz érzés, hogy mindig ilyen kirekesztettnek érzem magam :( 22/L
2011. júl. 28. 22:48
 1/1 anonim válasza:
Hát egyedül szerintem ne menj sehova, mert veszélyes lehet meg az kicsit cinkes ha egész este egyedül vagy. Próbáld meg rávenni valahogy pasidat, hogy menjen el veled valahova, nem muszáj azonnal olyan helyre menni, ahol táncolni lehet, piáljatok valahol aztán őt is könnyebben rá tudod venni, hogy elmenjetek bulizni.
2011. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!