Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap és holnapután lesznek...

Holnap és holnapután lesznek a vizsgáim. Semmit nem tudok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szval hnap és hnapután lesz 2 2 vizsgám. Későn álltam neki tanulni és most nem is nagyon megy. Mit tegyek? Vmi praktika? Nem kell, h extra jó vizsgáim legyenek, csak sikerüljenek kb 3-sal. Segítsetek, szorítsatok!!
2011. ápr. 17. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet mondani? Olvasd át jó sokszor, csinálj puskát, légy nyugodt.
2011. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
húzd ki a lényeget és első körben csak azt tanuld meg
2011. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj el és fuss, de fáradj le nagyon durván utána egyél cukrot menj ki a levegőre és utána kezd el tanulni. Ezerszer gyorsabban fog menni. Elméleti vagy gyak. vizsgáról van szó? Reál vagy humán?
2011. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tudsz és 3ast akarsz? ajaj

nekem szombaton lesz egy vizsgám, semmit sem tudok, de addig is keményen ráfekszem, remélem meg lesz a kettes

nézegesd át a tananyagot vázlatosan mivel máshogyan már nincsen időd

csak megragad valami benned

ezenkívül puskázni lehet? állíts össze valami frankó puskát és csapj bele

2011. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
próbáld ki a vonzás törvényét, állitólag sikerült már másnak hasonló helyzetben 5ösre vizsgáznia. a mozgásról aki írt azzal is egyetértek
2011. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóbeli és írásbeli is lesz. Magyar, és reál tárgyból. Igazából annyira nem félek, a reálra megtanultam amit kell. Magyartól parázok, ott szóbelin verset kapok stb...remélem összetudok hozni vmit.
2011. ápr. 17. 16:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen vonzás törvénye? Arra gondolsz, hogy egy tételt tanuljon meg és koncentráljon rá, hogy azt húzza? Hát, én ebben nem igen hiszek, de megpróbálhatod. A mozgásról is egy sráctól hallottam, és igaza volt, ha elfáradsz könnyebben fog az agyad, még anno sulis koromban is elmondták, de akkor nem hittem el. A szőlőcukor sem hülyeség és a sima cukor sem, mindkettő segít.
2011. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tinker Bell ***** válasza:

Kemény lesz az biztos!


Én úgy szoktam tanulni vizsga előtt, hogy a vizsga napján felkelek 3kor vagy 4kor és tanulok. Ez akkor jó ha egy vizsgám van aznap. Kettővel még nem próbáltam.


Nem tartós a tudás, tehát később nem biztos, hogy emlékezni fogsz, de nekem mindig beválik.

2011. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Koffeintabletta és szőlőcukor. Utóbbi irdatlan mennyiségben. A géped kapcsold ki, ha laptopod van, tedd is el, különben úgy is rá fogsz függni valamire.
2011. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj csak ennyiről van szó? Verselemzés. Ismered a verselemzés szempontjait? Keress benne ismétléseket, ezek nyomatékosítanak, keress figura etimologicát, nézd meg a rímeket, hasonlítsd össze valamivel, keress hasonlatokat, eufemizmusokat, metaforákat, szimbólumot, szinesztéziát. Nyugi,egyszer kell ráérezni utána nem baj.
2011. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!