Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kvára unatkozok::D Van még...

Kvára unatkozok::D Van még így valaki? :D

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés..ja szerintem is.:D
2011. aug. 4. 01:12
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/179 anonim válasza:

Hi!

Az van, hogy egy ideje nem volt módom fürdeni, viszont elég gyakran verem a kukim bele a gatyámba. Néhány nappal korábban vettem észre, hogy valahogyan váladékozik a péniszem, elég erős szagú, rendkívül ragadós anyag jön ki belőle. Olyan szinten ragad, hogy a péróm teljességgel hozzátapadt

a boxeromhoz, csak úgy tudtam szétszedni őket, hogy a kukim bőrének felső részével együtt teljesen letéptem róla a boxert. Ez meg aztán végképp fájt, és a helyztetn sem sokat javított, mert ettől csak mégjobban elkezdett váladékozni ez a f*sz. Nagyon csípett, és ami még rosszabb, hogy folyamatosan úgy éreztem mintha valami "járna" a hugycsövembe, mintha ott mászna benne valami mittomén mi.

Aznap közösültem a barátnőmmel -tudom nem lett volna szabad- és végén mikor már jól megcsináltam bele akartam élvezni a szájába -szereti a g*cit- és amikor odatettem a farkam, ömlött ez a valami és ilyen trutymós volt /darabos/ és ami még rosszabb, hogy valamilyen férgek jöttek ki ezzel az anyaggal együtt, egyenesen bele a barátnőm szájába és arcára. Ő elkezdett sikítani, ezek a valamik elkezdtek belefúródni a húsába -hihetetlen gyorsan beették magukat a friss húsba-, némelyik a szájába, másik a szeme alá

furakodott be. Én ütöttem az arcát mint az állat teniszütővel, de nem hatott.

Lehet terhes?

2011. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/179 anonim ***** válasza:
én 3 és 62 között valahol
2011. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/179 Big Boss ***** válasza:
ja nem fürdök, de meg érte jót nevettem, de az be égés áhh , de én vad állat még dudáltam is nekik xdxd
2011. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/179 anonim ***** válasza:
kend be betadinnal, mondjuk az még szebb nyomot hagy az ágyban
2011. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/179 A kérdező kommentje:
ááá bszod nem vagy normális Boss.xD
2011. aug. 4. 02:36
 106/179 Big Boss ***** válasza:
ááá xd itt van terhes barát én is mindig azt mondom xdh terhes de ez am kanyu nem igaz de vicces egy kicsit xd
2011. aug. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/179 A kérdező kommentje:
A csajok helyébe ott döglöttem volna meg a röhögéstől...Főleg hogy lerepült a cipőd is,meg a zoknid kilyukadt.xD:D
2011. aug. 4. 02:39
 108/179 Big Boss ***** válasza:
leszarom majd meg gyógyul, de vanank még ilyen zakózos sztorijaim de az bmx-el de ott máa a farkamr a is sikerült sebet csinálni meg a boxerombol hawai nadrágot olyat estem
2011. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/179 A kérdező kommentje:
Váltsunk már témát mert ez kva unalmas..:P:D
2011. aug. 4. 02:50
 110/179 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :DDD szegénynek így lazán megmondod h uncsi :D
2011. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!