Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kvára unatkozok::D Van még...

Kvára unatkozok::D Van még így valaki? :D

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés..ja szerintem is.:D
2011. aug. 4. 01:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/179 Big Boss ***** válasza:

forrás a munka hely xdxd


nah tehát úgy volt elkértem haver motorját hagy mennyek vele ok oda adta nem is volt gond mentem vele zsír minden, mondom ok ba**ta a csőröm az a motor, mert felfedeztem, h van rajta duda aztán addig könyörögtem, h adja oda, h oda adta de csak már 1 körre mondom ok mentem dudáltam mint a g*ci és ilyen parkba voltunk aminek a végén van egy ilyen sport telep foci pálya meg minden g*ci, de odáig egy hosszú út vezet ott ugye húztam neki mint állat mondom zsír ott voltak szép lányok dudáltam nekik ők integettek vissza integettem, h nézzék raj vok, de az útnak meg vége lett és hát én mint balf*sz tudníllik amihez hozzá érek halálra van ítélve nah és az a lényeg tudjátok csajok minden feszítek erre a porba kanyarodok és egy elegáns mozdulttal behúzom az első féket és gázt adok és kicsúszik a segge kb 20-al estem el egy nagy merci elé csávó benne kiröhögött ő úgy jött a sport pályáról, és hát a cipőm meg le repült a lábfejem szét horzsolódott zokni lukas a bal kezem meg olyan szinten sz*rrá ment, h szó szeritn 4 percenként le kell törölni a gennyet, mert úgy folyik ja meg tenyeremből egy darab ki esett meg ilyesmi tehát elkopott a fél testem a betonon és a csajok meg úgy nevettek, h majd nem meghaltak, de mondjuk a sebeket meg szoktam, mert ugye I love BMX :] ja a 15ezer meg a kár a motorba, de am most nekem sincs majd fizukor tejelek xdxd fürdeni meg ezért nem merek mert olyan szinten szét koptam, h egyszerűen így simában is úgy ég mint a sz*r nem h még fürödjek :] ennyi a történet

2011. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/179 anonim ***** válasza:
mintha te? :O
2011. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/179 anonim ***** válasza:
fú a perverz öregeket utálom a legjobban:D
2011. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/179 anonim válasza:
Valaki msn? :)
2011. aug. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/179 A kérdező kommentje:
Na mi a hányás emberek??:D Még mindig nem alszotok??:D
2011. aug. 4. 02:24
 86/179 anonim ***** válasza:
egy spanom mesélte h vmi ismerőse részegen betört egy wcajtót, hányt, mint kiderült volt ott vki. De ez nem elég, rájött h a helyébe mérges lenne, és ütne, ezért a lehányt csávónak behúzott egyet és elszaladt
2011. aug. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/179 Big Boss ***** válasza:
nah elég nehezen látok már így éjjel meg megkellet fogalmazni xdxd
2011. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/179 Big Boss ***** válasza:
de fááj no elkezdett égni naon xd
2011. aug. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/179 Big Boss ***** válasza:
adom a haverod xd jó fej
2011. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/179 A kérdező kommentje:
úristen.:D Hányévesek vagytok??:;) :PP
2011. aug. 4. 02:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!