Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lehet a játék neve?

Mi lehet a játék neve?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy játék a gépünkön.Kicsi duci kék és piros ruhás (egy darab ruha az egész emberen) emberek volt:), meg ha ledöntöttük a házukat akkor nem csináltak semmit és a lábbuk turták a földet:))

És úgy lehetett terjeszkedni hogy épületeket raktál le és akkor kijebb ugrott a vonalad olyan vonal volt hogy kis kockák sorba kis szünetekkel ha piros voltál piros ha kék kék.És asszem 3katona féle volt a kardos a lándzsás és az ijász.És a fegyvereket külön legyártottuk csináltunk embereket amik eredetileg parasztok voltak de ha oda küldtük fel vették a fegyvert.Az őrtornyokba pedig be lehetett küldeni a nyilasokat és akkor onnan nyilaztak. Nagyjából ennyire emlékszem:)

Nagyon szeretném meg tudni melyik játék lehet:)

Ha bárkinek van valami tippje írja be .

Nagyon köszönöm


2011. aug. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Settlers a neve, te tudod melyik részével játszottál.
2011. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm!

Settlers 3 ha minden igaz:)

Még 1x köszi:)

2011. aug. 7. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Amúgy piros, meg kék emberkékre a 3. részből emlékszem, de a 4. is nagyon hasonló.
2011. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Asszem a hármas mert arra nagyjából emlékszem hogy három sisak van a boritoján :)

Viszont kiderült mivel most már tudom hogy egy 2000es játék nem tudom hol kaphatnám meg vagy tölthetném le.

Kerestem googliba de sehol nem árulják.

Le tölteni teljes verziot meg nem tudom honnan lehetne.

2011. aug. 7. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:


*****


Vagy ezt:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán sikerül:/

Hova kéne kattintanom?

És mit kéne kapnom.

Letölt fájlokat de azokat meg nem tudja el indítani meg volt ami tök mást telepített:s

Mire kattintsak az oldalon?

2011. aug. 13. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!