Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kéne elkezdeni graffiti...

Hogyan kéne elkezdeni graffitizni?

Figyelt kérdés
Mit kellene vennem? aeroszol festékfújóm van de szerintem nem olyan kéne. Milyen mintákkal próbálkozzak? Vágjak ki esetleg ilyeneket? linkek is jöhetnek! kössz!
2011. aug. 8. 21:26
 1/7 Minto válasza:
Én nem graffitiznék a helyedben. 1 el is kaphatnak 2 szerintem ne 3 nem leszel "menő" tőle :D
2011. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hivatalos falakra festenék és nem menőzni akarok szerintem jó elfoglaltság (hivatalos falra mert van ilyen nálunk) de itt nem laknak olyanok akik ráfestenek és szeretném kipróbálni
2011. aug. 10. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
figyu, kisöcsém aki 16 éves, grafitizett, elkapták, és egy heti közmunkát kapott...
2011. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

b@zd m*g ki ne próbáld... ha igen: 1.: nem vagy normális

2.: hülye vagy 3.: nem hallgatsz senkire 4.: KÖZÖSSÉGIRE??

5.: a közösséginél rendőrök vannak 6.: ha 14 éven felüli vagy, bevisznek 50 nap börtönre... soroljam még??? van még...!!

2011. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
na ha már másnak nem sikerült írok neked normális választ. :D csak arra kérlek ne felirat legyen mert az gagyi. nem tudom hogy állsz vele de szerintem ha valami elvont karaktert jól megfestesz, az mindenkinek tetszeni fog. De tényleg csak ha legális azon a falon a festés. Mindenképp gyakorold be jól a karaktert egy vázlat papíron. Attól függően mennyit költenél kannára vegyél egy halványabb színt, pl piszkos fehéret, és vázold fel a falra. ha a vázlat megvan onnan már sima ügy, a fehéret simán lefeded. remélem tudtam segíteni_:)
2011. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LASFASF válasza:
100%

Először is, ha még azt se tudod, hogy a hivatalos falat szaknyelven legális falnak hívják, akkor maradj a papír-ceruza combo-nál. Másodszor, ne úgy tekints rá, mint elfoglaltságra. Ha nincs semmi mondanivalód, akkor maradj otthon, és segíts anyukádnak a házimunkában, az is elfoglaltság.

De ha mindenképp bele akarsz vágni, akkor fogj egy papírt, meg egy ceruzát, és rajzolj. Az utcával még várj. Sok olyan van, aki túl korán nekiesik a falnak, te ne ess abba a hibába. Az ilyeneknek semmi tapasztalatuk nincs a festékszóró viselkedésével, és általában olyan ronda végeredményt produkálnak, hogy évekig rajtuk röhögnek a firkászok, és az ilyeneknek hála ítélik el a graffiti világát a járókelők.

2011. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezek a hülye válaszok... istenem... ezt csak azért írják mert gőzük sincs mi az a graffitizés.. azt hiszik simán csak rongálják a környezetüket... amúgy nem. a graffiti egy művészet. :D és nem csak az.. egy életstílus is... és valamiért a graffitis srácok helyesek is XDDD

16/L

2013. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!