Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szemétség...

Szerintetek nem szemétség hogy mi itt növesztjük a s. ggünk, míg anyánk mos, főz, takarít, töri magát?

Figyelt kérdés
Hogy gondoljátok?
2011. aug. 11. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hány éves vagy, és mit csinálsz (tanuló vagy-e, pályakezdő munkanélküli, pályakezdő munkás, vagy... tényleg növeszted a segged :D). Onnantól kezd... hát ha nem is szemétséggé, de csúnya, udvariatlan kihasználássá válni, amikor már elég idős vagy és elég képzett ahhoz, hogy önállóan, felnőttként boldogulj, de mégis a kényelem és a könnyebb élet miatt inkább anyuci pici fia maradsz. Lányoknál nem teljesen így működik, meg nem is ennyire jellemző, de azért előfordulhat.

És pont azért csúnya dolog egyébként, mert az embert az anyja csak a legritkább esetben rúgja ki otthonról, ha "növeszti a seggét". Hiába, ilyenek az anyukák. :) De ne gondold, hogy ha 18 fölött vagy, de még tanulsz, vagy más módon látszik, hogy igyekszel rendezni az életed, akkor rossz dolgot teszel, hogy otthon maradsz, vagy hogy anyád nem szívesen teszi meg érted. Viszont ha eljön az idő, ne félj átlépni a teljes önállóság kapuját, mert egy nagyobb fokú szabadság is jár vele. :)

2011. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, nem rólam van szó, én 14 éves lány vagyok és az imént takarítottam fel az egész alsó szintet meg a teraszt... :))))


Egyébként igaz, amit írsz.

2011. aug. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!