Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idén kell faktot választanunk,...

Idén kell faktot választanunk, de nem tudom be merjem-e vállalni a kémia-bioszt, viszont szeretnék orvos lenni, mit tanácsoltok? :S

Figyelt kérdés
Tudom, hogy orvosira biosz-kémia vagy biosz-fizika kell, de úgy tudom, hogy fizika alig van orvosin... kémiából viszont alig vagyok négyes és félek, hogy ez nem lenne elég. Gyógyszerészen is gondolkoztam, de már nagyon régóta orvos szeretnék lenni. Megéri megpróbálni? :$
2011. jan. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos akarsz lenni, akkor zárkozz fel kémiából. orvosihoz rengeteget kell tenulnod majd, ha igazán az akarsz lenni, akkor kezd ott hogy a kémiát választod és felkészülsz olyan szinten hogy felvegyenek az orvosira.
2011. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó lenne ha sikerülne :) csak másoknak sokkal könnyebben megy :/ de rajta leszek a dolgon :D
2011. jan. 29. 22:01
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem próbáld meg, ha tényleg ezt szeretnéd,aztán ha úgy érzed, h annyira nem megy, még leadhatod..Nálunk úgy volt legalábbis,félévkor le lehetett adni akinek nem ment.

Én elsős orvosis vagyok, és tényleg kémiával érdemes jönni inkább, a fizika nem annyira bonyolult, könnyebben meg lehet tanulni úgy is, h elötte gimiben kicsit kevesebbet foglalkozál vele.

Ha a kémia nem az erősséged,akkot sztem inkább az orvosiban gondolkozz, a gyógyszerészeknek iszonyatos a kémia(legalábbis sokkal több kémiájuk van mint nekünk, és nagyon sokat tanulják őket)

nagyon sok sikert:)

2011. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! örülnék ha sikerülne :) majd kiderül :D még van két hetem kb. leadni milyen faktot választok :)
2011. jan. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!