Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted regisztráljak a...

Szerinted regisztráljak a facebookon?

Figyelt kérdés

Hali ellen- és mellette szóló érveket kérnék, hogy miért jó az a sz@ros FACEBOOK annyira? Én szívből gyűlölöm, de minden haverom azon lóg, az összes suna azon picsog, és úgy érzem kimaradok valamiből. Csak most a francnak van kedve az összes idiótát felvenni ismerősnek, meg minden böffenésüket az üzenőfalamon látni, meg gyűlölöm az ilyen mű,kirakat dolgokat.


Reggeljek vagy sem ez itt a kérdés?


2011. aug. 20. 00:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem ha ugy érzed felesleges akkor ne tedd nekem pls elég az msn meg a teló nem kellenek ilyen hülyeségek hogy tartsam a haverokkal a kapcsolatot
2011. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
pl az a jó benne h megismered azokat az embereket közelebről úgy h nem is vagytok jóba... megtod h ki-kivel van jóban, rosszban, kapcsolatban stb... am sztem regisztrálj, jelöljenek, max nem lógsz rajta napokig
2011. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én is ugyanígy gondoltam, mint te mielőtt regeltem volna oda. Most sem tartom nagyra, de rájöttem, hogy csajokat vadászni nem rossz ott, csak sajnos a szépek túl utálatosak többnyire meg beképzeltek, nagy az egójuk vagy foglaltak, a csúnyácskák meg nem jönnek be sajnos. Úgyhogy összeségében egy nagy kalap sz@r a fészbuk még továbbra is. Inkább elmegyek valami jó kis szórakozóhelyre ott vannak csajok rendesen. :D
2011. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én sem regeltem ok: egyálltaln nem szügséges dolog növelheti a gépzeés idejét ami elrontja a szemed + akik kockulnak egész nap azok ne várják hogy tudjanak majd találni maguknak egy normális csajt vagy normális fiut mert nem fog az ölükbe hullani és amugy is ha beszélni akkarok valakivel azt személyesen sokkal jobb elvégre szóban jobb beszélgetni mint "chaten"
2011. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ne! én regisztráltam, de utálom, kívánom hogy ne legyen..csak ne akarom törölni magam mert rauóbul ejtett..:(((
2011. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
regelj, bármelyik ismerősödnek írhatsz és nem kell szarakodni a felvétellel, mint msn-en
2011. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én csak azért regisztráltam, mert a haverok ott beszéltek meg minden bulit én meg szépen kimaradtam belőlük. Mellesleg az is zavart, hogy emlegették a facebookos vicceiket, meg hogy miket dumáltak ott, milyen képet láttak nekem meg fogalmam sem volt ezekről, hozzá se tudtam szólni a témához.
2011. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%k os vagyuk ujra én is elkövettem eme hibát de amugy megnyugtatlak nem lehet törölni csak hibernálni én hibertáltattam is kemény létrehozása után 10 percel:D
2011. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Hát figyelj, ezt neked kell eldöntened! Én azért regisztráltam , mert sok barátom használta és gondoltam kipróbálom énis. Manapság többet vagyok Facebook-on mint MSN-en mert már több ismerőssel tudok ott beszélni.Szerintem egy próbát megér :)
2011. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem mind1 hogy regelsz vagy nem max még egy fbfüggő gyerek...
2011. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!