Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted regisztráljak a...

Szerinted regisztráljak a facebookon?

Figyelt kérdés

Hali ellen- és mellette szóló érveket kérnék, hogy miért jó az a sz@ros FACEBOOK annyira? Én szívből gyűlölöm, de minden haverom azon lóg, az összes suna azon picsog, és úgy érzem kimaradok valamiből. Csak most a francnak van kedve az összes idiótát felvenni ismerősnek, meg minden böffenésüket az üzenőfalamon látni, meg gyűlölöm az ilyen mű,kirakat dolgokat.


Reggeljek vagy sem ez itt a kérdés?


2011. aug. 20. 00:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

őő.. nem kell sok mű kirakat dolgot csinálnod. elég ha megadod a neved, hol laksz, 1-2 kép hogy tudják hogy te vagy az.. és tovább nem kell törődni vele, ha nem akarsz.

szerintem, ha nem csak szórakozásra használod, én azt tudom mondani: nekem a fősuli is ott vitatja meg ügyes bajos dolgait az iskoláról.. úgy hogy ilyen szempontból tudom mondani, igen, kimaradnék belőle, ha nem lennék ott.. :P de ez nyilván nem a szerelem szex kategóriába tartozik. de hasznos.

2011. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 fodri válasza:

ezt miért a "szerelem, szex" témakőrbe írtad

amúgymeg NE!

2011. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
google+ :D
2011. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hallgass a szívedree.!
2011. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

65%-osnak sok szeretettel:


[link]

2011. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne :D Fb k*rvára semmit nem ér, nekem volt de töröltem, ha véletlen ránéztem az üzenőfalra, rögtön lefárasztott a sok hülyeség.
2011. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

NEEEEEEE REGISZTRÁLJ!

Ne kövesd a sok majmok akkor se regelj ha már mindenki fent van. Hagyd rájuk engem is idegesít... de hagyd rájuk! Tudod a közösség nagy úr főleg az ilyen raj csajoknál, vesznek mobilra netet és már jobb is az élet mindent megtudnak osztani úgy, hogy minden ismerősük tudni fog róla...

2011. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Régen én is úgy voltam vele, hogy már csak azért sem regelek be face-ra, mert nem akarom követni a sok majmot, de utána egyik volt csoporttársam, akivel nagyon jóba voltam mondta, hogy szeretné, hogy regeljek be, így a kedvéért megtettem, s rájöttem, hogy így azokat az embereket is megismerhetem, akikkel nem vagyok olyan közvetlen kapcsolatban, de azért mégis érdekelne, hogy mi van velük, meg így legalább értesülök minden hírről, hogy kivel mi történik, mert sokaknak szokása kiírni, hogy épp mikor mit csinál, vagy mit eszik stb...bár én ilyeneket sosem írok ki, nem vagyok egy nyitott könyv a face számára, esetleg csak 2 havonta egyszer teszek fel 1 képet, vagy írok ki 1 idézetet, ennyi.

A másik meg az, hogy ha beregizel, nem feltétlen kell felvenned az ismerősöket meg keresgetned, majd ők jelöljenek be téged, te csak szólj, hogy már beregiztél, s neked akkor csak vissza kell jelölgetned, az viszont már nem nagy fáradtság, s így legalább azt is megtudod ki az akit igazán érdekelsz, hogy ki az aki veszi a fáradtságot, és rádkeres, az meg már más kérdés, hogy vannak olyanok is, akik azon versenyeznek, hogy kinek van több ismerőse, na ez beteges szerintem, sok ilyet hallottam, ezek egész nap csak keresgetnek, hogy kiket jelölgessenek be, egész nap el tud menni rá, csak ezzel kell vigyázni, ha módjával tudod használni mint én a face-t, ha csak havi 1-szer posztolgatsz, akkor nyugodtan regizz be, nem kell minden nap posztolgatnod hülyeségeket, az is elég, ha csak beregizel és kész.


25/N

2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!