Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki tudja egy/vagy több hazai...

Fannicca kérdése:

Ki tudja egy/vagy több hazai "tinisztár" msn címét?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy nem nekem kell, de barátnőm már annyira piszkált azzal hogy kérdezzem meg, hogy már inkább megkérdem! Neki csak szeptemberbe kerül vissza net mret tönkre ment a gépük így rám maradt ez a feladat :D
2011. aug. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor fogjátok fel, hogy feltehetitek még 1000-szer ezt a kérdést, de akkor sem fog nektek senki használható választ adni, mert egy sztár sem olyan hülye, hogy mindenhova kiírogassa az msn címét? Az ismerőseik sem fognak nektek segíteni. Sőt ha sikerülne is megszereznetek az msn címüket (ami teljességgel lehetetlen volna) akkor sem fognak veletek csacsogni mert van jobb dolguk is....

ÉBRESZTŐ kislányok!

2011. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet azon érteni hogy barátnőm kérdi? Engem nem érdekelnek az ilyenek! Meg három hete volt a szülinapja... :) Igaz mondjuk hogy nem adnak használható választ a teid sem volt pl olya! :p
2011. aug. 21. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt teljesen mindegy, hogy ki kérdezi... te te vagy, és most feltetted a 1000. ilyen kérdést, holott te azt mondod, nagyon jól tudod, hogy nem fogsz kapni használható választ.

És lehet, hogy ez nem válasz a kérdésedre, de örülj, hogy ebben a stílusban írok, mert tudod sok itt a paraszt felhasználó.

2011. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. aug. 21. 23:02
 5/6 anonim válasza:

én egy tinisztár vagyok, de cak fiúkákkal foglalkozom...


Justin Bieber

2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó ezen szakadtam x''DDD



Amúgy meg sehonnan. Ha csak így nyilvánosságra hoznák, szerinted mennyi ilyen e-mailt kapnának nap mint nap? El se tudnák olvasni az összeset...

De ha annyira fontos, akkor érdeklődj a rajongói- vagy a hivatalos oldalaikon...


18/L

2011. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!