Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Sp és Fluor, AFC Tomi és...

Ha Sp és Fluor, AFC Tomi és lényegében az összes többi jelenlegi tinisztár nem meleg akkor miért nem tesznek valamit az ellen, hogy ez a gondolat megváltozzon róluk?

Figyelt kérdés
Tegyük fel mind hetero aktív és boldog párkapcsolatban élnek gyerekeket terveznek a nőnemű párjukkal. Ennek ellenére még is a fél ország melegnek mondja őket. Miért nem változtatnak ezen? PL: A zeneéjükben az imagéjukon vagy a tévében való viselkedésükkel. Mert komolyan mondom én is mikor meglátom őket pL. Ahogy Sp felöltözik a Viva tévében vagy ahogy a Fluor mutogatja a kezével a szívet hát akkor tényleg azt mondom, hogy homokosak.
2011. aug. 28. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

tesznek ellene a pink cucok meg manapság mindenki abba van....

és hiába tesznek mit érnek? az egész ország ezt viszi mer valaki elkezdte és mindenki rákattant már nem tehetnek semmit

2011. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pink cuccok? Az nem rózsaszínt jelent? ha azt jelenti hát akkor igen tényleg roppant férfias már is meggyőztél mert pink cuccokba mennek tényleg nem melegek.
2011. aug. 28. 01:33
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Úgy érti az első válaszoló, hogy lehet, hogy rózsaszínben járnak, de ez manapság elég elterjedt a férfiak körében is, és ez tényleg így van.


A másik, hogy - bár a zenéjének nem én vagyok a célközönsége - SP kifejezetten divatosan öltözködik, semmi b.zis nincs benne.


Ma már mindenkire rányomják a b.zi-bélyeget, kár vele foglalkozni.


Hogy egy klasszikust idézzek:


"Pöttyös az inged? B*ii-e vagy?

Fested a hajad? B*zi-e vagy?

Piros a cipőd? B*zi-e vagy?

Mignont eszel? B*zi-e vagy?

Füvet szívsz bazze'? B*zi-e vagy?

Kefíret iszol? B*zi-e vagy?

Bulldog a kutyád? B*zi-e vagy?

Macskát tartasz? B*zi-e vagy?

Nem eszel húst? B*zi-e vagy?

Te hegedülsz bazze'? B*zi-e vagy?"


;-)

2011. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

multkor 20.-án volt nálunk sp a szinpadon valami rózsaszín plüs szarsághoz (vagy nem láttam de rózsaszín volt) beszélt meg a két téncosnak aztmondta (férfik) hogy szeretlek

sztem ezzel mindent elmondtam :)

2011. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem védeni akarom Sp-t , de utolsó válaszoló! Te még soha nem mondtad veled egynemű barátodnak , hogy szereted? Egyébként Sp tényleg divatosan öltözik.
2011. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem változtatnak rajta, mert - akármilyen hihetetlenül is hangzik - ez ma a trend és az ideál a tinicsajok (elsődleges célközönség) körében. Plusz egy újabb téma, amin a bulvár a végtelenségig elcsámcsoghat.

Ki van ez találva, hidd el. Az ilyen "előadóknak" az efféle dolgok hajtják a szekerüket, bolondok lennének elvágni az aranytojást tojó tyúk (vagy esetünkben kakas...) nyakát.


A másik lehetőség, hogy valóban melegek, de ez már egy másik sztori...

2011. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mostanság nagy divat mindenkit leb*zizni, aki ellenszenves. Számomra ez érthetetlen, mert nem hiszem el, hogy ezt szitokszóként kéne használni. Ez nem egy negatív dolog. És biztos vagyok benne, hogy ezek a sztárok/ celebek is belefáradtak már abba, hogy bizonygassák. Az meg, hogy ha felvesz egy fiú egy pink felsőt akkor már meleg, egy berögzült baromság. Ez nem így működik. Nekem is vannak homoszexuális barátaim, és észre sem vennéd rajtuk.
2011. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
84%

Victoria üzenete:


SP-vel és Fruorral nekem van egy két bajom, de Fluorral több, mint Krisztiánnal.~ SP-ről nehezebben lehet elmondani, hogy meleg lenne-e vagy valami, viszont haverbarátjáról, Fluorról már inkább. A zenéjében is visszatükröződik (a minap olvastam egy kommentet neten a Mizu c. számához, ahol konkrétan ki lett elemezve a szöveg. És egy vadidegen megmondta, hogy abban a dalban találni némi ferdehajlamúságra utaló jeleket.) Ebbe nem mennék bele, amit az imént említettem.~


Hogyha valaki a mostani tinisztárokra a meleg jelzőt aggasztja, az talán nyissa ki a szemét, és nézze meg őket jobban, mert ha kicsit is odafigyel, akkor észre fogja venni, hogy bizony némelyik sztárnak köze sincs a melegekhez!


AFC Tomit szerintem legtöbbet azért titulálják melegnek, mert emo és nem hord bő nadrágokat, mert vasalja a haját és mert festi a szemét. Ha így érzi magát jól, akkor nem lehet ellene mit tenni.


A meleg pletykák ellen meg nem tudnak mit tenni.~ Talán, ha úgy állna, hogy elkurjantják magukat, hogy közül sincs a melegekhez, akkor még inkább rájuk varrják a jelzőt. Nem tudnak mit tenni ellene.


Sajnos a mai világban mindenkire rá tudják aggatni a meleg jelzőt, aki egy kicsit is ad magára. Perszeee, van aki tényleg úgy néz ki, mint egy meleg, alias Fluor (bocsánat a Fluor-rajongóktól, de ezt gondolom és nem alaptalanul!)


Más nem jut eszembe O:

És bocsánat, hogy ennyit írtam O: A vélemény hatalma OOOO:

2011. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én se tudom, hogy melege-e vagy sem, de tudok a zene világából hozni ellenpéldát. két igen is homoszexuális emberről egész pontosan énekesről: Rob Halford(Judas Priest énekese, Gaahl(Gorgoroth volt énekese). gaahl bemutatta hol lakik keressetek rájuk ha nem vállalták volna fel melegségüket meg nem mondaná róluk senki. gaahl háza pedig inkább hasonlít egy sátánista házára mint egy homiéra.
2011. aug. 30. 10:10
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Hoppá, ott van a baj (már az első mondatban): "...és lényegében az összes többi jelenlegi tinisztár nem meleg akkor miért..."

Ez a mondatrész is elárulja, hogy mindenki csak divatból mondja rájuk hogy bu.zi... Most kivétel nélkül minden tinisztár meleg lenne?

Ha szűk pólót veszel fel - Meleg vagy

Ha bő pólót veszel fel - Meleg vagy

Ha csíkosat - Meleg vagy

Ha pöttyöset - Meleg vagy

Ha sárgát - meleg vagy

ha kéket - meleg vagy

Ha vasalod a hajad - meleg vagy

Ha csak simán kifésülöd - Meleg vagy!


kb. ilyen a 12-20 évig tartó korosztály gondolkodása. Láttál már bu.zit? Steiner Kristóf? hmm.? Nos, Fluor tökéletes ellenkezője kristófnak. ezért se értem, hogy miért aggattok ilyen jelzőt rá? Attól, hogy szívet mutat, még nem gay, csak szereti a rajongóit... Mert foglalkozik velük. :) De kérem, valaki írja le normálisan, hogy miért gay? Mert eddig egy normális észérvet sem hallottam/láttam valakitől. Mert márkás felsőt hord? Vagy mert bulizós zenéi vannak? Esetleg mert van humorérzéke? Netán többet költ magára mint egy átlag 24 éves fiú? Nagyon szépen kérdem: MIÉRT??? O.o

2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!