Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vízipipázás 14 évesen?

Vízipipázás 14 évesen?

Figyelt kérdés
A szüleim azért nem engedik mert szerintük rászoknék a dohányzásra?
2011. aug. 30. 14:02
 1/10 anonim válasza:
Ez egy nagy baromság mert a kettőnek semmi köze egymáshoz . Én 3 hónapig minden nap cigiztem és mégsem szoktam rá . Azt hozzáteszem hogy én is 14 vagyok . de ha választanom kéne akkor inkább a vp . Remélem sokat segítettem . :D
2011. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hümi ***** válasza:
vp-től tuti h nem szoksz rá. :D
2011. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok, és pipáztam már
2011. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14 évesen pipáztam először, azóta sem dohányzok.
2011. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én néha szoktam pipázni, akarok is vernni pipát de még életembe nem szívta mcigit ugyhogy nem fogsz a cigire rászokni a pipa által.

Amugy lehet kapni dohány helyett valami pipakavicsot ami sztem jobb is és tovább bírja így még csak dohány közelébe se leszel a pipa miatt, sztem anyukádékat ez is meggyőzné.

2011. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 reflmix válasza:
én is 14 vagyok nemrég rendeltem pipát :D ha nem engeik győzd meg h vegyél hozzá Shiazot ne dohányt a Shiazoban nincs nikotin.
2011. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
esélytelen hogy rászokj én fél éve tolom 14 éves LESZEK és nincs az hogy nem bírom ki nélküle meg stb tehát nem szoksz rá semmiképpen ;)
2011. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha a szüleid aggódnak a dohányban levő nikotin vagy káros anyag miatt, akkor használj Shiazo ásványt. Abban nincs nikotin, sem káros anyag. Az ellen a szüleidnek már nem lehet észérvük, legfeljebb üres aggodalom. A cigire csak a cigitől szoksz rá. Nem csak a nikotin, hanem maga a "rituálé" az, ami miatt nehéz leszokni. Szóval nem kell félned a vízipipázástól.
2011. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet én is 14 vagyok, van saját pipám és nem szoktam rá a cigire.
2013. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak a fűre
2013. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!