Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mostanság kezdtem el igazán...

Mostanság kezdtem el igazán élni. Bulikba, nagyobb társaságokba járni és még nem vagyok tapasztalt az ilyen szórakozóhelyeken. Tényleg elég gázos, hogy három fiúval csókolóztam egy este egy buli helyen?

Figyelt kérdés
Én nem azért csináltam, mert akkora 'jó'..hanem itthon rádöbbentem, hogy olyan kishitű és önbizalom hiányban szenvedek és ezek a dolgok nekem KELLETT ahhoz hogy ne becsüljem le magam! Szóval akkor nem viselkedtem ribancosan? Amúgy többet nem tezsek ilyet..mármint hogy ennyi sráccal..mostmár helyre került az önbizalmam.
2011. júl. 10. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy akiket az emberek leribancoznak, azoknak a 90%-a nem az, hanem pont olyan, mint te: önbizalomhiányban szenved, kishitű, szeretethiányos.

Ha ez segít a lelkednek, csináld, azzal pedig ne törődj, hogy ki ribancoz le és ki nem, mert ha törődsz ezzel, akkor meg nem a kishitűség, hanem ez a dolog fogja felemészteni a lelkedet.

2011. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!