Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan valósítsam meg ezt az...

Hogyan valósítsam meg ezt az ajándék ötletet? : )

Figyelt kérdés

a barátom nagyon szeretne egy rendes telefontokot.

múlthéten elmentünk nézni, voltak szép fekete bőrtokok, de nagyon szereti a Barcelonát, és mivel találtunk FCB-s tokot, így azt vette meg. az egyetlen gond vele, hogy valamilyen pamutból készült, és mikor beleteszi a telefont, a színes szálak között előtűnik a fehér. elég csúnya, tágul a szája, és tudom, hogy hamar tönkre fog menni.

arra gondoltam, hogy megveszem a fekete bőrtokot, ami minőségibb, és hosszútávon bírja, viszont szeretném valahogy ráoperálni a Barcelona logot.

gondoltam már sok mindenre. varrhatnék, de géppel nem férek hozzá, kézzel nem bírom az anyagot.

eszembe jutott ilyen decoupage ragasztólakk, amivel a szalvéta-technikát készítik.

gondolkoztam, hogy kék, piros, sárga, és fehér ruhaanyagokból kivágom, és pillanatragasztóval erősítem oda.

egyszerűen nincs ötletem hogyan tudnám megoldani.

tudnátok ebben segíteni ?


holnap mennék megvenni a fekete bőrtokot. sőt, azt mindenképp megveszem.

szombaton fogunk találkozni, akkor jön haza a koleszból, addig szeretnék vele elkészülni.

kérlek segítsetek ! : )

nagyon szépen köszönöm.


[link]


2011. szept. 7. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
hát vedd meg a tokot, egy textil barca lógót és mivel varni szinte lehetetlen én vmi brutál ragasztóval simán ráragasztanám.
2011. szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!